Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet változtatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet változtatni egy ilyen embert?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel majdnem minden jó: sok/minőségi beszélgetés, jó szex, közös programok, jövőkép, stb. Egyvalamitől viszont már borsódzik a hátam. Nagyon hanyag, nemtörődöm és lusta. Mondok néhány példát. Elfogy nála a tej, de az üres dobozt nem dobja ki, otthagyja a konyhaasztalon, és akár napokig is kerülgeti, ha én nem dobom ki. A másik a teregetés: összehajtani a ruhákat? Minek azt.. onnan öltözködik, amíg el nem fogy róla a ruha. És még szólni sem tudok érte, mert ő költözött hozzám, és ilyenkor megsértődik vagy azt érzi, hogy nincs helye nálam..


Aki 25 éves létére ilyen hanyag, az meg tud még változni?


2022. aug. 21. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem!
2022. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Tud majd 30 körül a sajat lakasaban sztem.
2022. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem valószínű, de ezek nem olyan nagy dolgok. Szólj rá a tejesdobozért, a szárítóról meg te is leszedheted a ruhákat, amikor a sajátodat elteszed.
2022. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így szocializálódott otthon akkor nem nagyon tud változni. A kedvedért lehet hogy menne neki ideig-óráig, de ő nem érezné ezt komfortosnak. Neki ilyen az alapszemélyisége. Nem véletlenül igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg igazán a másik.
2022. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen embert sem lehet megváltoztatni. Ha ő akar változni, lehet neki segíteni benne
2022. aug. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

otthon nem tanították meg neki!


mindig primitívnek tartottam azokat, akik képtelenek elmosni maguk után a tányért, amiből zabáltak, vagy kidobni a szemetüket.


egyszerűen civilizálatlan!pedig nem dzsungelben nőtt fel, gondolom...

2022. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Ezek nem olyan súlyos dolgok, bevallom őszintén, hogy nekem is vannak olyan napjaim, amikor nincs bennem annyi lélekerő, hogy összehajtogassam a ruhákat, pedig általában megcsinálom, mert zavar. A tejes dobozért szólnék, hogy arra van a kuka, hogy használjuk, de ha egyébként elmosogat maga után, tisztán tartja a mosdót, és így tovább, akkor nem csinálnék belőle ekkora ügyet. Van, aki kicsit szétszórtabb, de nem csinál óriási rendetlenséget sem. Én sokkal jobban félek a kényszeres emberektől, akik napi szinten takarítának.
2022. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet változni ha ő maga látja és felismeri a problémát, persze önmagunkkal sokkal nehezebb megküzdeni mint mással.
2022. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezek orvosolható problémák,és megkérheted szépen rá,hogy legyen szíves ezekre a dolgokra figyelni,mert háklis vagy rájuk.Ha normálisan megbeszélitek, minden megoldható és ő sem sértődik meg.
2022. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!