Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meg lehet változtatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet változtatni egy embert, hogy az képes legyen újra szeretni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi jóbarátom, akibe fülig szerelmes vagyok, ő ezt tudja jól. Azt mondta magáról, hogy ő érzelmekre nem képes. Az egyetlen ami iránt érez valamit, az a pénz. Tudom hogy ez valamennyire rendben van, a pénzre szüksége van mindenkinek.

Soha nem hallottam még őt érzelmekről beszélni. Lehet hogy korábbi csalódás áll a háttérben, ezt nem tudom. Egyedül van, évek óta agglegény életet él, megelégszik a néha becsúszó egy éjszakás kalandokkal.

Talán nagyképű vagyok, de úgy érzem, a kettőnk eddigi baráti kapcsolatából kiindulva, hogy a mi kapcsolatunk más, valami több. Tudom hogy adni tudnék neki sokat. Nem az a fontos, hogy "cserébe" én őt megkapjam, hanem hogy lássam ragyogni az arcát a boldogságtól, amit tudnék neki adni.

De ő elzárkózik az érzelmektől. Hogyan tudnám őt nyitottabbá tenni erre? Hogy érezze, hogy ez az állapot neki nem jó, hogy nem csak én, hanem mások is látják ezt rajta. Hogy igenis akarjon többet az élettől, akarjon boldog lenni. Tanácstalan vagyok...


2012. jan. 21. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy elkíséred szombatonként a zsinagógába; ettől majd szerelemre lobban a szíve.
2012. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy ez neki nem jó?
2012. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mert tudjuk, látjuk, sokan, kollégák, főnökök, családtagok. Régen ő nem ilyen ember volt. Nyugtatókon él. Ez nem jó.
2012. jan. 21. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!