Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőm rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm rossz példát mutat a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám ami már bőven a mostani barátnőm előtt is megvolt( francia bulldog).


Én következetesen neveltem a kutyámat,az ágy amiben alszok az számára eddig tabu volt.


Eddig megvolt a saját fekhelye,megvolt a kutya helye a lakásban.


A barátnőm többször a kifejezett kérésem ellenére is.Az ágyunkban játszik a kutyával,mikor én nem vagyok otthon.


Tele van kutya szőrrel az ágy ilyenkor,és azóta már magától is feljön.Amit eddig nem csinált.


Mit tudok ilyenkor még tenni, rengetegszer megkértem a barátnőmet,hogy ne játsszon a kutyával, az ágyban.



2022. aug. 21. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Bezárod a hálót és elviszed a kulcsot.

Kidobod a nőt.

Beletörődsz a kutya az ágyon helyzetbe.

2022. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

ott nemcsak az ágy lehet tele szőrrel, de minden más is.

nekem konkrétan a gyomrom felfordul, ha belegondolok, h. egy lakásban élsz a döggel, és úgy főzöl-sütsz, h. mindenhol ott van.

nem való lakásba állat!

2022. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tolóajtó van a hálószobában,nincs rajta zár.


Csak annyira zavar tudod,hogy évekig tanítgatod a kutyádat,tök büszke vagy rá és magadra is,hogy Na, ezt is megtanulta.


Aztán jön egy csaj aki sz@rik az egészre egy nagyot

2022. aug. 21. 16:43
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

2-nél a pont, hiába pontoztátok le!

Én nőként semmi esetre sem jönnék össze olyan hapsival, aki lakásban benn tartja a kutyáját/macskáját, bármit.

A higiéniai szempontok fontosak, és ne akard bemagyarázni, hogy ott nem hullajtja szét a szőrét, nyálát a lakásban.

2022. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Két cicám van, csak lakásban tartottak, velünk alszanak. Soha nem volt ebből gond. Az állat családtag, nem állatnak van itthon tekintve vagy valami alacsonyabb rangú letformanak.
2022. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Ha eddig nem sikerült megértetned vele, ezután se fog sikerülni. Helyedben dobnám a csajt... Nem illetek össze.
2022. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5#

Én is családtagnak gondolom a kutyát.

Családtag az apa,anya,nővér

Még se aludtam egyikkel se, soha egy ágyban.

2022. aug. 21. 16:53
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
És a kutya milyen példát mutat a barátnődnek??
2022. aug. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

5-ös vagyok.

Nálunk egyedül a konyha asztalra nem mehetnek fel.

Mondd meg a baratnodnek, hogy szereted a kutyát, de annyira mégsem, hogy vele aludj (amit amúgy nem értek, mert mindenhol ott a szore, az ágyban miért zavar?)

2022. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Aha kutya nevelésedet semmibe veszi. Mit csinál majd gyerek nevelésnél?
2022. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!