Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllenni a pasimon?

Figyelt kérdés
A pasim szakított velem 2 hete. Valahogyan számítottam rá, Június óta vannak gondok. Próbáltam vele beszélni, megakadályozni, de mindig kiment a szobából. Akkoribban fagyos volt a kapcsolatunk, nem volt szex, se minden. Folyton ordíbáltam vele, de semmi se hatott meg. Elpattant benne valami és nekem dobta a tányért, hogy hagyjam békén mást szeret. Nem érti, hogy az elején, hogy szeretet belém, egy hisztis pcsa vagyok, azt mondta. Ott hagyott, én meg beültem az autóba és 4 órát kocsikáztam. Teljesen üres voltam belülről. Halál vágytam van, hogy nincs itt, leverem a cuccaimat, verem a kezemet a falba, volt, hogy üvegbe vertem bele a kezem, ügyelet lett a vége.

2022. aug. 21. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
terápia
2022. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég rosszul hangzik. El tudtál már költözni tőle? Van hol laknod? Az semmikor sem célravezető, ha önsorsrontó tevékenységeket csinálsz. Én azt javaslom, hogy találkozz esetleg többet a barátaiddal, ha nagyon magadba zuhannál akkor esetleg egy pszichológussal is konzultálhatsz vagy kipróbálhatnál valami újat, esetleg kezdj el sportolni. Mindenképpen valami olyat amiben örömödet leled és viszonylag több idődet elveszi, hogy ne agyalj ennyi a másikon és ne csinálj hülyeségeket.
2022. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Keserű Méz című 1992 es filmet és rájössz, hogy a ragaszkodás nem a legjobb dolog.

23F

2022. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Orvos. A srác lépése logikus volt. Kinek van erre szüksége. Ha nem gyógyíttatod magad, másnak sem lesz.
2022. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Túlleszel hidd el. Nála sokkal jobbat fogsz találni, aki igazán szeret és megbecsül. Szinte mindenki atmegy a szakítás utáni szenvedésen, klisé, de tényleg az idő megoldja.

Saját tapasztalatból mondom, én is akartam mar fiú miatt belehalni mindenbe, de azután a kapcsolat után fejlődtem a legtöbbet. Most màr nagyon boldog vagyok az Igazival.

Jártam pszichológushoz is, hidd el, neked is jót tenne. Nem kell egyedül megküzdened, ha ennyire ki vagy. Nem ciki segítséget kérni, inkább bátorság. De ne tedd tönkre magad, előtted az élet.

Kitartás!

2022. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

lehet borderline vagy.

azokra jellemző az önbántalmazás, öncsonkítás, szuicid gondolatok és teátrális nagyjelenetek, amikor elhagyják őket.

de ezt csak pszichiáter tudja megállapítani.

2022. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az felmerült a terápián.


Nem tudom, hogyan leszek túl rajta.. őt éreztem az igazinak és érzem azt. Letiltott már mindenhonnét és teljesen tanácstalan vagyok, hogy hogyan beszéljek vele egy utolsót. Hogy elmondjam, miért hibázozt.

2022. aug. 21. 18:06
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha el is mondod, min változtat? Semmin.

Ha meg ő lett volna az igazi, nem megy el.

Írj inkább egy naplót, add ki ott az érzéseidet.

2022. aug. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De jo neked h legalabb képbe tett hogy van mas. Igy en siman feldolgoznam.


Mi is szakitunk de mi csak ugy hogy csak a gyanuja áll fent a dolognak hogy csalna bizonyitva nincs semmi. Folyamat hazudik. A nagy bizonytalansagra van szakitas. Ugy hogy mai napig azt mondja hogy ő hű!! De ott az a sok sok red flag meg minden..


Na ezt a nehez feldolgozni, hogy felvállalom azt, hogy megérzés alapon szakitok, bizonyitekok teljes hianyában! Es bevállalom azt is hogy lehet tévedek. Akkor is szakitok. Megérzésre!

Ez a kegyetlen.


Az simaliba lenne hogy megcsaltak nem szeretnek mást szeretnek atvertek es sirok csalodtam.


De ez..hogy mai napog azt mondják szeretlek hű vagyok soha nem csaltalak meg. De a szavaknak meg ellentmond mindenféle gyanus redflag. Hát ez..

2022. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

tudom ilyenkor a kérdezők azt várják, hogy őket védjék nekik adjanak igazat.


Nagyon sajnálom, de itt benned is van hiba, és lehet, hogy valóban hisztis vagy kissé.

2022. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!