Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudok leggyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok leggyorsabban túllenni azon, hogy megcsaltak a szemem előtt, és ezért vége lett a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nagyon megalázottnak érzem magam, de szeretem azt a nyomorékot, és nagyon fáj :(
2012. ápr. 27. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress masik nyomorekot....?!!
2012. ápr. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Áh hagyd a fenébe!Többet szóba se állj vele!Még ha keres is,nehogy válaszolj neki!Telefont sose vedd fel neki!Stb...kerüld el nagyon messziről azt a férgeT4


Legyél minél többet a barátokkal,barátnőkkel,menj társaságba,állj neki sportolni!Itt a változás ideje!

2012. ápr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De nem lennék a pasim helyében, amikor az az orrom előtt próbálna megcsalni...


Nézd. Először is dobd. Ne is gondolj megbocsátásra. Utána rúgj be, tombolj, hisztizz, bőgj, egyél csokit, panaszkodj barátnőknek, nézz csöpögős nyálas filmeket, vagy zombisakat, teljesen mindegy, csinálj valamit, amit úgy érzed, hogy tenni akarsz, mindenkitől függetlenül. Egyik barátnőm például megcsalása után vett 8 üveg sört, megitta, majd az üvegeket egy telepen a falhoz vágta, és egy bottal tovább verte, amíg minden tiszta üvegszilánk lett (valami barátja eltakarította utána, csak mesélték). Viszont utána sokkal jobban érezte magát, már csak a rengeteg pia miatt is. :D

Ha kitomboltad magad valahogy, gondolkozz reálisan. Rendben. Megcsaltak. Miért? Te hibád is, vagy csak az övé? Reálisan gondold végig, majd dolgozd fel. És próbálj meg továbblépni, nehéz, de fogd fel úgy, hogy az élet halad, és te minél tovább haladsz előre, annál előbb túljutsz ezen az egész sz.arságon.

Minden jót a továbbiakban! Remélem segítettem.

2012. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagy mint én.Énis utána kb 3 hétig csak cigi pia és azelőtt sosem cigiztem és ittam.Ezeket ne csináld mint én mert csak magadott tönkre teszed.17/f
2012. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok:Találkoz a barátaiddal minél többet és kis idővel el is felejted.
2012. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tetris ***** válasza:

Az a nyomorék nem szeret téged annyira, hogy a hűség egyértelmű legyen számára. Az se biztos, hogy az volt azeegyetlen alkalom, hogy megcsalt. Mi lenne veletek, ha együtt maradnátok? Ha már most megcsal, akkor a jövőben is meg fog. Mivel már most is úgy érzi, hogy kevés vagy neki, talán már rád is unt, kell valami/valaki más is.

Hidd el, kár lekötni az idődet, az energiádat egy ilyen kapcsolatra, ami halálra van itélve.

Fogadd el, hogy nem ő az igazi. Gyászold meg, hogy vége, és lépj tovább. Sírd ki magad, törd össze a tányérokat, ordíts vele, pofozd meg, aztán vegyél egy nagy levegőt, és lépj tovább. Ennek így már nincs értelme folytatni. Nagyon sajnálom.

2012. ápr. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :/ Nem szeretnéd részletezni, mi történt?
2012. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm, nagyon aranyosa vagytok, már így is egy fokkal jobb lett a kedvem:)

nagyon nem tudok még róla beszélni, de a lényeg, hogy később mentem le buliba, és amit megláttam az az volt, hogy egy csajt csöcsörész és smárol vele. :D

2012. ápr. 28. 00:07
 9/9 anonim válasza:
100%
ismerös a szitu csak én pasi vagyok..csinálj magadnak programot barátnöiddel menj el bulizni a városba moziba vagy bárhova de foglald le magad. mert csak roszabb ha otthon ülsz és rajta filozol.! és az egyik legfontosabb:ha elmész aludni akkor egyböl probálj elaludni mert ha nem akkor eszedbejut a csávo és csak magadat emészted..!2 csaj megcsalt már tudom mit beszélek
2012. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!