Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vágyni valakire, akit nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyni valakire, akit nem kaphatok meg. Hogy lehet ezen túllenni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 14. 18:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Úgy, hogy nem vágysz hülyeségekre.
2022. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha neked a szerelem hülyeség, akkor őszintén sajnállak.
2022. júl. 14. 18:17
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Barátkozz össze vele! Nekem is van egy szerelmem, aki nem lehet az enyém, de barátok lehetünk. Már 1,5 éve azok vagyunk.
2022. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Én azt nézem mi kellene belőle es megkeresem másban akitol meg is kapom


Én pl vágyom egy srácra mert imádok vele bulizni, meg a vele járó "elismeresre" is(sokan álmodoznak róla, de hű tipus, aki a bnője lehet, az

2022. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

Az büszke lehet magàra hogy őt választotta, plusz okos intelligens helyes stb.


Igy azokat a dolgokat keresem másban amik benne megvannak.

Legyen helyes okos hű és buszke lehessek rá.

2022. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
Olyan szempontból még jobb is a barátság, hogy így egy életen át a tiéd lehet. Sosem veszíted el. Még évtizedek múlva, öregkorotokban is találkozhattok, beszélgethettek. Míg ha párkapcsolat lenne belőle, majd esetleg szakítás, akkor onnantól kezdve esélyes, hogy többé nem is tudnál róla. Kevés egykori pár marad baráti kapcsolatban, úgy, hogy valóban tartják is a kapcsolatot, nem csak Facebookon leskelődnek a másik után.
2022. júl. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen, de még egy olyan, mint ő nincs. Hiába helyes, udvarias, intelligens.
2022. júl. 14. 18:39
 8/20 anonim válasza:
100%
Én is ugyanebben vagyok. Kitartást Neked!
2022. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is!
2022. júl. 14. 18:55
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem kaphatod meg?

Állj a realitások talaján, gondolkozz ésszerűen és ne ácsingózz olyan személy után, akit úgysem kaphatsz meg.

2022. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!