Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény kutatás: Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közvélemény kutatás: Ki mennyire van meg szex nélkül, illetve mennyi ideig bírjátok nélküle, kapcsolatban és kapcsolaton kívül?

Figyelt kérdés

Csak és kizárólag normális válaszokat várok! Aki trollkodni akar, az most menjen máshova!

Nemet, kort is írjatok


2022. aug. 21. 19:50
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
Még sosem csináltam így nincs mit hiányolni, de gondolom elég addiktív lehet annak, aki napi/heti szinten tapasztalja. 29/F
2022. aug. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Én pl max fél évig bírom normálisabban szex nélkül, aztán már az önkielégítés se segít. Olyankor már rohadt frusztrált minden napom, és segghülye vagyok.
2022. aug. 21. 19:52
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Szex nélkül bármeddig, ha maszturbálni szabad.
2022. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Szüzek kíméljenek per pill... mert aki el akarná veszteni, elmenne prostizni ha annyira érdekli. Én is azzal vesztettem el, oszt mi van? Semmi...
2022. aug. 21. 19:53
 5/47 anonim ***** válasza:
90%
#2: részvétem, elég nyomorult formája lehet ez a létezésnek.
2022. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
87%

"Aki trollkodni akar, az most menjen máshova!"

Basszus, pedig most akartam valami vicceset írni... Na mindegy, megyek máshova!

2022. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
94%
Bármeddig. Nem leszek a hiányától se hülye, se kettyós. Szerencsére a párom se függő. Inkább toljuk hetente 1x de akkor tök jó, mint maszatoljunk naponta, fáradtan, megszokásból.
2022. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
71%

Akár maszturbálás nélkül is. Viszonylag sokáig (kb. 1-2 hónap.)


Ellenkező neművel történő érintkezés nélkül szinte bármeddig. (Persze ebbe nem tartozik bele baráti hátbaveregetés, vagy ölelés.)


Az utóbbi időben elszoktam még a puszitól is. A csóktól valahogy általában kissé undorodom - most már.


A pár másodperces/perces flörtöktől viszont kissé felüdülők. (Nyilván közvetlen ismerősökről/barátokról van szó ilyenkor.)

2022. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
68%

17 éve élek némi életet, azóta párkapcsolatban vagyok, bármeddig bírnám, eddig 1 év volt a rekord, alapból nem vagyok nagy étvágyú, így is havi 1 van ált., néha nekem ez is nyűg

35N

2022. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
93%
Mielőtt elkezdtél szexelni, hogy voltál képes életben maradni?
2022. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!