Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Közvélemény kutatás! Párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsófi :)) kérdése:

Közvélemény kutatás! Párkapcsolatban élők, milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Milyen a kapcsolatotok? Min alapul? Szoktatok e vitázni? Stb kort nemet ugye mondanom sem kell :D

2013. jan. 27. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó és szerelmen alapszik. Igen szoktunk vitatkozni
2013. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális.

Néha ingadozó,amikor én inkább autót motort szerelnék ő meg valami programot akarnak.Akkor van egy kis veszekedés/noszogatás.

Szerencsére megérti,hogy megnézek más csajokat is és hogy kell szabadság is.

F19-L19

2013. jan. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a lehető legjobb

szerelmen és tiszteleten alapszik.

viták nem igazán vannak,sőt,nagyobb még nem is volt

22N

2013. jan. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó.Sokszor vitázunk, de imádom azt a részét is, mert ő az egyetlen ember aki mindig, és minden helyzetben megérti hogy miről beszélek, és mit szeretnék..Kompromisszumok, viták, és tisztelet..Nálunk ez így néz ki..De volt már hullámvölgy sajna..3 éve vagyunk egy pár..23/l, 34/f
2013. jan. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gordos8bodytuning válasza:
Szerelmen, Bizalmon nagyon fontosak, a magánélet(barátok és hobbi egyedül).mivel 2 különböző ember összefonódása egy kapcsolat, nemlehet örökké felhőtlen, de igazán összetartoznak ha a megoldják közös erővel, én ezt vallom, és eszerint már 2,5 éve járok barátnőmmel, és kijelenthetem SZERETEM.Persze hogy vannak viták, mivel nemvagyunk egyformák nemérthetünk örökké egyet.(18L/20F)
2013. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!