Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem törődik velem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem törődik velem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Leráz flegma amikor jönnie kellene hozzám nem jön.. csak leráz, jaj most úgyis fáradt vagy minek menjek stb

Egyszerűen boldogtalan vagyok így..

Régóta együttvagyunk..

De mikor felhoztam nemrég hogy szakitsunk akkor nem akarta


2022. aug. 21. 21:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Néha olyan rossz hogy szakitottam. Hozzám mindig rohant az exem le sem lehetett vakarni. Es ilyenek várnak a társkereso piacon:(


Kidobnám az biztos.

2022. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

*olyanok várnak a társker piacon mint a kerdezo pasija:(

A jópasik kihalóban vannak :(

2022. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Ő nem akarja, Te meg igen. A cuccait odaadod, aztán goodbye.
2022. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Miért szakitottál?

Bennem is egyre jobban ez érik :(

2022. aug. 21. 21:57
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
Betegesen féltékeny de olyan szinten hogy élhetetlen. De ezt leszámítva sajnos überell minden más mai pasit. Hűséges, monogám, segítőkész, anyagilag elhalmoz, és sorolhatnám. De jóformán elmeháborodott mikor féltekenységi rohama van:(
2022. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De pl van is mire? Mármint szoktál fiúkkal beszélni vagy vannak ismeretlen fiú ismerőseid facen ilyesmi?
2022. aug. 21. 22:22
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Ezen meddig szándékozol tépelődni még, hónapokig/évekig?

Minden percet a saját idődből veszel el. Neki így kényelmes, nyilván nem akar szakítani, amíg nincs más, most meg ha neki van igénye néha, nyilván jöhet, arany élete van.

Őt nem érdekli, hogy neked ez rossz, magadat kellene! Szakítani bármi miatt lehet, akár mert fehér zoknit hord, ha meg még találkozni sem akar veled, akkor nyilván már semmilyen szinten nem mozgatod meg, szexuálisan sem, tényleg minek menne!

2022. aug. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

6# a betegesen féltékeny azt jelenti nem normális.

Azaz pl beleszol abba mikor lakkozhatok es balhé van abbol hogy kinek lakkozok, ki miatt mosom meg a hajam, miert akkor bortovaltam amikor nincs otthon. Ezekkel felhergeli magát. Aztán hozzávesz egyeb dolgokat hogy rámertem nézni egy kutyasétaltatóra es rohama lesz.

Ha pasikkal írkalnék meg is ölne.

Es akkor magyarázd meg neki miért mostál hajat. Hogy hát az emberek hajat mosnak. De miért akkor. Meg kinek készülök.és ezeken "véres balhék". Nem apro megjegyzések.

2022. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
48%
Folyt Videocseten ellenőrzi hogy tenyleg boltban vagyok e. A telefont ha nem veszem fel mert lemerült az maga a halál.
2022. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Jezusom, hát így ne sajnáld


#7: a szexuális életünkkel alapvetően nincsen baj.. de leginkább tényleg olyan mintha csak azért jönne pár naponta..

2022. aug. 21. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!