Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekes voltam egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes voltam egy nővel, nagyon megbántottam, de még így is törődik velem. Lehet még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy nő, aki számomra szinte tökéletes. Tudom, hogy sokan oda vannak érte, mégse nyit vagy nyitott soha senki felé.

De én felém nyitott ...


Szerelmet vallottunk egymásnak és összejöttünk. DE!! nekem éppen elég zűrös az életem. Meg lehet kicsit korai is volt nekem. Ő mindig akart látni, de valamiért én gyorsnak éreztem, aztán már sokszor szóvá tette hogy neki kevés a találkozó (jogosan, havonta kb 2x találkoztunk) sokszor borult ki, írt hosszú üzeneteket, de én egyre jobban éreztem a nyomást hogy találkoznunk kell és valamiért kihátráltam belőle. Szakított velem. Jogosan.


De még mindig érdeklődik. Még mindig törődik velem, még mindig olyan kedves és aranyos velem hogy szétszakad a szívem, nagyon szeretem őt . A barátaim sem értik miért viselkedtem így, ő is folyton megkapja hogy csak játszottam vele. Féltékeny vagyok ha mással nevetgél (sokszor vagyunk egy helyen), és rettegek mi lesz ha valaki mással fog összejönni. Nem tudom miért taszítottam el magamtól. És még mindig naponta ír, ha rosszul vagyok képes lenne eljönni hozzám az éjszaka közepén is. De ilyenkor mindig hozzá teszi hogy barátként, mert amúgy fél hogy megint átverem. Hiába mondom neki hogy sosem játszottam vele.


Szerethet még engem? Lehet nála esélyem? Az a baj, hogy a kapcsolat gondolata még mindig valamiért megrémiszt, de nem akarom elengedni ezt a lányt. Az a baj hogy olyan dolgok vannak most az életemben, hogy nem engedhetem meg hogy ő legyen a prioritás. És ez bántotta őt. De nem is mondhatom el neki ezt... Nem tudhatja, hogy miért. Annyira zsákutcában érzem magam. Mert egy fiatal gyönyörű okos lányról beszélünk aki végtelenül aranyos, tudom hogy bármelyik férfi hamar belé szeretne. Mint ahogy én is.


El fogom veszíteni ugye?


2022. aug. 6. 22:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha ilyen hülye vagy, akkor nyilván. Meg is érdemled. Nincs olyan, hogy nem lehet elmondani. Ha van, akkor az olyan dolog, hogy jobban is jár nélküled.
2022. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem adod meg neki amire szüksége van , így igen
2022. aug. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen "zűrös" dolgok vannak az életedben, amik mellett neki nem jutna hely? Mert most kb. úgy hangzol, mint aki dílerkedik.
2022. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 nem pont az de valami olyasmi, igen.
2022. aug. 7. 06:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan idd csak a trógerságod levét... Megérdemled!!!...
2022. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , "aki kurvànak megy , ne csodálkozzon , ha meg*asszak"
2022. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
☹️☹️
2022. aug. 7. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez így nagyon nem korrekt. Ha nem tudod neki megadni azt, amit szeretne, akkor lépj le, és ne tartsd fogva! Majd más a megfelelő módon fog törődni vele.
2022. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!