Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Röviden: férjem kint dolgozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Röviden: férjem kint dolgozik külföldön én itthon vagyok a 4 éves kisfiúnkkal és én elvállaltam egy gyári munkát ami 3 műszakos, innen tőlünk a közlekedés miatt a szakmámba nem tudok elmenni dolgozni így bele kényszerűltem ebbe a melóba..?

Figyelt kérdés

Nehezen bírom egyedül 3 órat utazok egy nap le dolgozok mellé 8 órát utána mennem kell a kisfiamért plusz a háztartás a főzés meg amik mindig közbe jönnek, nehezen oldjuk meg a kisfiam felügyeletét is a családdal,mondtam a páromnak ezt így egyedül már nem bírom kell keressek másik munkahelyet mert kezd sok lenni , de ő mindig csak a pénz szajkozza hogy akkor én nem kapok fizut stb es mint ha oda se figyelne arra hogy én így szenvedek a mindennapokba

Ő el megy dolgozni végez vissza megy a szállásra és pihen

Nekem munka után a pihenés csak álom..

Szerintetek?


2022. aug. 21. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

mi a szakmád?


otthonról végezhető meló nem lenne?


ő nem keres annyit, h. tudjon támogatni téged?

nagyon durva 3 műszak kvázi egyedülálló anyaként egy kicsi gyerekkel.

2022. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Csak a szokásos. A pasik szeretik a szekér könnyebb végét tartani.
2022. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Mi ez a cigányélet? Én pontosan ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a férjed. Vagyis jelenleg is itt vagyok külföldön, nyugaton egy munkahelyen, ahol biztosítanak szállást ingyen és ezért ami (itteni átlagosnak számító) pénzt megkeresek, azt szinte mindet félre tudom tenni és majd ha hazaviszem az otthon soknak fog számítani. Más dolgom nincs, csak dolgozni aztán hazajönni a szállásra ami 1 percre van a munkahelytől és szinte csak kajára kell költenem.


Viszont még 28 vagyok és eszembe sem jutna ilyen életre családot alapítani, pont az a célom néhány éves távon, hogy otthon is legyen egy jól fizető munkahelyem és persze normális szakmám, amivel nem kell kijárkálnom külföldre dolgozni.

2022. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Tartson el a külföldi munkájából téged. Főleg ha egyedul neveled anfiad
2022. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Azért ad haza pénzt? Mert ha nem akkor rosszabbul jársz mintha elvalt lennél. Akkor legalább a gyerektartas lennem
2022. aug. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Küldd haza pénzt igen..

Írtam neki többször is hogy én ezt igy nem fogom bírni , de neki mindig az a válasz csak pár hónapig bírjam ki mert ott a fizetésem kell a pénz, ház vásárlás közepette vagyunk megértem hogy félre akar rakni de ő nem érti hogy ez az életvitel engem fog kikészíteni..hiába írom neki hogy mennyire rossz és nehéz nekem itthon..volt mikor azt írta ne nyavajogjak ő se nyavajog...szóval nem tudom mi tévő legyek de már tényleg sok

2022. aug. 22. 00:19
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Keress másik munkát és ezt akkor hagyd ott, ha van új.
2022. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Vagy neked kell másik állás, vagy jöjjön haza a férjed és éljen veletek. Itt derül ki, hogy a külföldi meló sem annyira jó anyagilag, mert az itthoni társ keze meg van kötve, mikor állást keres.
2022. aug. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok. Miért értetlenkedtek? Nem hallottatok még ilyenről, hogy a férj elmegy dolgozni másik városba vagy másik országba, hogy anyagilag így tudjon többet biztosítani a családjának? Magyarországon annyira nem is, de a harmadik világban iszonyú jellemző és százmilliók csinálják ezt.


Volt még egyetemista koromban egy 35 éves lakótársam, aki az országon belül ment el máshová dolgozni, hogy otthon a feleségének és 4 gyerekének tudjon több pénzt haza adni, mintha ott maradt volna mellettük. Az asszony megcsalta, összejött egy másik férfival (annak is szült még 1 gyereket) és a férfi erre hazajött az eredeti városukba és onnastól 20 évig ebből áll az élete, hogy odaadja a fél fizetését gyerektartásba és albérleti szobában lakik. Ja és nem voltak romák.

2022. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es, nem kell a fél fizetését odaadnia, nevelheti ő is a 4 gyereket, és akkor nem kell adnia semmit.
2022. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!