Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rá qkarok ugrani a páromra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá qkarok ugrani a páromra a méteres hóban. Szerintetek mit szólna? 😬🤔

Figyelt kérdés

Olyan helyen lakunk ahol méteres a hó. (nem Mo)

Kicsit összekaptunk (szóból nem ért) és hogy észrevegye magát gondoltam rávetődnék és nyomnánk egy hóbirkót. Hát kicsit félek megcsinálni. Vagy poénra veszi vagy nem. Ha utóbbi akkor rosszul járok. Ti mit gondolnátok? 20on éves vagyok a párom 32 de neki is vannak érdekes dolgai. Én mondjuk még nála is normálisabb vagyok. Társaság esetében persze mindenki viselkedik. 😃



2020. dec. 28. 13:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Autó miatt vesztünk össze itt most a közlekedés elég rossz a hó miatt. Kicsit bepunnyadtunk emiatt gondoltam belevinnék valami újat ebbe a hideg és stresszes időszakba.
2020. dec. 28. 13:26
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem jó poén.
2020. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Kész főnyeremény lehetsz :D Nem tartom magam konzervatívnak, de személy szerint nagoyn nem örülnék neki, ha belekúrnának a hóba.
2020. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3: Ó basszus 😃😃
2020. dec. 28. 14:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ho ho hó!
2020. dec. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én bírnám,de csak ha jóban vagyunk,utána szexelhettek is.De így,hogy összezördültetek,dobd meg inkább hógolyóval,aztán ő vág bele a hóba.
2020. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Elásnálak. 🤣
2020. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Kész főnyeremény vagy :D Részben konzervatívnak tartom magam, de személy szerint nagyon örülnék neki, ha bírkóznánk a hóban.

Ennyi játékosság a párommal felnőttként is kell, szerintem.


20F

2020. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!