Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi?

Figyelt kérdés
Eddig hetente 1-2szer találkoztunk a párommal, naponta többször is beszéltünk telefonon. 1 éve vagyunk együtt, és tegnap lecseszett, hogy én nem hagyom élni, rátelepszek, mert elvárom, hogy sűrűn találkozzunk, és ő rengeteget dolgozik, és miért nem elég nekem, hogyha naponta egyszer beszélünk, miért kell még külön azért is felhívnom, hogy jó éjszakát kívánjak, stb. Nemtudom, most mit gondoljak, vélemény? Én vagyok a férfi ha ez számít.
2022. aug. 22. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már annyi....
2022. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell a f...nak ennyi nyűg... Ilyenkor mondom azt, hogy jobb egyedül.
2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Vége van.
2022. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Én a helyedben kicsit szüneteltetném a dolgot. Ha fontos leszel neki, akkor majd keressen ő! Ha ez neki derogál, akkor meg majd te keresel mást helyette.

Másrészről meg konkrétan párod is, vagy csak barát-barátnő viszony?

2022. aug. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Heti 1 talival én ezt nem nevezném kapcsolatnak (hacsak nem laktok olyan messze egymástól, hogy gyakrabban nem tudjátok megoldani). Ha pedig ennél gyakrabban nincs is igénye, akkor téged csak úgy talonban tart, amíg nem jön jobb.
2022. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Én 14 órát dolgoztam, de minden nap találkoztam akkori Párommal.
2022. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolat, amiben vagy. Ha egyaltalan ezt lehet a kapcsolatnak valamelyik formajaval jellemezni. Kulonben is minek zavarod, amikor massal van?
2022. aug. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Karrierista nőd van, dobni kell. Ilyenekkel a legrosszabb, mert csak a pénz meg az előmenetel érdekli őket. Ha gyereketek születik, azt várja, hogy te pelenkázó meg otthon legyél. Kerüld az ilyeneket a jövőben, sok boldogtalan évet spórolsz meg magadnak vele.
2022. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!