Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom olyan értetlen. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom olyan értetlen. Mit tegyek? Hogyan kell egyszerűen fogalmazni?

Figyelt kérdés

írtam a páromnak, hogy én úgy állok ő hozzá, ahogy ő hozzám.(tehát ha szemét velem, én sem viselkedem máshogy)

erre ő írja szóljak, ha eldöntöttem mit akarok.

erre megint írtam neki, hogy tőled függ, hogy én mit akarok(vannak elképzeléseim vele, de ha szemét akkor minek álmodozzam)

és nem tudom hányszor van ez, hogy ugyanazt kell elmondanom hatféleképpen, hogy felfogja

legszívesebben megírnám neki, hogy olyan értetlen és nem vág az agya, de ezzel csak megsértődne.

ennél egyszerűbben hogy lehet megértetni vele, ha akar tőlem valamit, akkor én is, ha nem, akkor én se.

nem volt ez a mondat egyszerű???"hogy úgy állok hozzád, ahogy te hozzám"???

pl azt is, hogy ne hívjon kis feleségemnek azt is 20 sms-ből fogta fel, hogy miért zavar.

pedig elsőre megírtam, hogy nem akarok illúziókban élni.

és a 20. után értette meg, amikor azt írtam, hogy ne tartson olyan hitben, amit talán ő nem is akar, csak becézget úgy.

olyan elegem van az értetlenségéből.

de nem szakítani akarok.

fogalmazást tanulni.

hol rontottam én el ezeket a mondatokat? hol nem egyértelmű??


2010. szept. 24. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
az én feleségem is olyan éretlen! Tegnap is miközben fürödtem, bejött, és elsüllyesztette a játékhajóimat... :(
2010. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az én barátom is gyakran viselkedik így. Valószínű attól fél, hogy szakítunk. :D Emiatt lát bele a mondataimba irreális dolgokat. Meg amúgy nálunk a kommunikáció is epic fail. Néha.
2010. szept. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ott "rontod" el, hogy te nő vagy, ő meg férfi. A nők értik az ilyen körmönfont megfogalmazásokat, a férfiak nem.

Mondd meg neki, hogy: ide figyelj Jenő! Döntsd el végre, hogy mit akarsz, mert én szeretlek, de nem fogok rád várni életem végéig. Ne viselkedj velem ilyen paraszt módjára, hanem szeress, ha akarsz engem. Ha ez nem megy, akkor váljanak el útjaink és keressük más mellett a boldogságot. Adok "x" időt, hogy eldöntsd, mit akarsz.

Ez működni fog.

2010. szept. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

szóval az

"úgy állok hozzád, ahogy te hozzám"

ez körmönfont mondat volt?


de köszi az eddigieket

2010. szept. 24. 14:29
 5/17 anonim ***** válasza:
...egy férfinek igen :-)
2010. szept. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nagyon gyökér XD bocs hogy ezt írom de tényleg az!! nem figyel rád azért ilyen...

jó volt helyzet amit én sem értettem de nekem csak 1X kellett elmondani(írni) lebutítva és már is daráltam!

vannak bajok...

2010. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

az a "nem figyel rád" dolog az is lehet, hogy éppen akkor dolgozik, amikor ilyeneket írok

de én munka közben is felfognék mindent

ok.

ezután hosszasabban, szájbarágósan írok mindent

remélem menni fog

jut eszembe:habár pont erről jöttem le!!!!

anno olyan sokat írtam neki, hogy külön-külön nem értette a mondataimat, egyesével magyaráztam azokat is.így lettem 1-2 egyszerű mondatos

már meg ezt sem érti

aj. nem könnyű

2010. szept. 24. 14:53
 8/17 Fülünyúl ***** válasza:

Igen, a nőknek is rá kell kényszeríteni magukat sokszor, hogy a férfiak egyszerű és kerek-perec nyelvezetén mondjanak ki dolgokat, ne sejtessenek, érzékeltessenek. Komoly esetekben különösen fontos a fekete-fehér, nyers megfogalmazás, különben félreérthető, vagy egyáltalán nem érthető, vagy a helyzet súlyossága nem mérhető fel kellően. Te meg ott gyötrődsz, mert nem válaszol normálisan.

Ilyen esetekben mellőzd az ilyen többértelmű utalgatásokat, és beszélj egyértelműen és konkrétan ahogy azt előttem is javasolták már.

2010. szept. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

magamról sem tudom, hogy ami nekem egyértelmű, az hogyan lehet több értelmű.

és ez csak sms

mi van ha beszélgetnénk is ilyen komolyabb témákról? bele se gondolok

annyi a szerencse hogy ő is magyar, meg én is.

2010. szept. 24. 14:59
 10/17 A kérdező kommentje:

erre meg vissza dobta a labdát

hogy akkor ő is úgy áll hozzám, ahogy én őhozzá

erre írtam, hogy a pasinak kell udvarolni, nem fordítva

erre ő még mindig azt fújja, hogy ő is úgy áll hozzám ahogy én

és most itt leragadt a gügye

2010. szept. 24. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!