Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egyedül ment a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egyedül ment a közös nyaralásunkra, direkt dobott ki előtte?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük a párommal hogy elmegyünk a Balatonra, kaptunk egy jó lehetőséget ugyanis egyikonk se volt meg soha ott és mindketten vágytunk már…és neki pont ott dolgozik a haverja, és le beszélte hogy simán el intézi nekünk a szállást minden jó lesz. Na a párommal hétvégén össze kaptunk, az én hibambol és ő kidobott.. majd hétfőn át mentem hogy meg beszéljük, de azt mondta neki egy hét szünet kell.. mondtam hogy dehát mennenk együtt nyaralni meg stb

És erre azt a választ kaptam hogy jó nem kell szünet de akkor sem visz magával.mert nem akar ott is veszekedni.. és hogy ezt meg kell érteném mert neki le kell nyugodni és szüksége van arra hogy kikapcsolodjon kicsit.. na engem azóta letiltott és nem érem el sehogy.. mit kene tennem? 3.5 éves kapcsolatról van szó.. ha meg haza jön majd úgy gondolja még mindig itt leszek neki?


2022. aug. 24. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

1, ennek már lőttek


2, az ő haverja van ott, ő zsírozta le a nyaralást, ő intézte el hogy mentek. Úgy alakult, hogy dobott téged közben, nyilván nem fog magával vinni. Az exe vagy, a háta közepére se kíván


3, ennyire kisstílű, ostoba, önző ember nem lehetsz, hogy a nyaraláson rugózol

2022. aug. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem direkt dobott ki előtte, azt írtad, tettél érte.

A klasszikus esete annak, amire azt mondják, hogy megérdemlitek egymást, igen nyilván ki fogtok békülni.

Kapcsolatban nincs szünet, nem megoldás semmire, ha megoldandó probléma van beszélni kell róla. Gondolom azért tiltott le, hogy ne kelljen veled foglalkoznia, kibulizza magát, nyilván megmagyarázza, ha hazajön, és mivel te hibáztál megértő is leszel.

Gondolom 20 körül vagytok, később ezt már nem fogjátok mással játszani, mert levonjátok a tanulságot.

2022. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez múlt idő...
2022. aug. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Gyűjts egy kis pénzt és jövőre te is eljuthatsz a Balatonra.
2022. aug. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Lehet drogoznak majd es nem akarja hogy ott rinyalj neki.
2022. aug. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Nővel van. Egyértelmű.
2022. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Csajozik ott a balcsin 😅 Siófok? 😅
2022. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az 1 hetes nyaralás során 5 nap borús és esős lesz, nem maradtál le a Balatonról, gyűjtögetsz és kifizeted magadnak jövőre.
2022. aug. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!