Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam ennyire?Másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam ennyire?Másfél évig voltunk együtt, voltak kisebb szünetek, mindig elmondása szerint miattam. Én többet szerettem volna találkozni sokat voltam egyedül. De elfogadtam a tempóját, O azt mondta hogy minden kapcsolata szexszel indult és

Figyelt kérdés

Később alakult. Nekünk is. Elmentünk barátokkal kirándulni,ott töltöttünk el időt többet egymással. Mikor hazajöttünk, éreztem hogy hiányzik egyre jobban és igényeltem volna a kisebb beszélgetést és legalább a hetente találkozásokat. És mondtam neki ezt, O pedig egyre jobban távolodott. Most azt mondta, nem érdeklem már, fogalma sincs hogy mit akar, de valószínűleg most olyan találkozásokat,amikor én csak leszop nàm őt. Ez hidegzuhanyként ért. Mondtam neki, hogy közben meg keres mást? Azt mondta, eddig sem keresett, míg velem volt és nem volt mással. Csak épp nem bírta elviselni,hogy sokat írok neki. Kérdeztem, ha visszaveszek,akkr változhat? Azt mondta, hogy fogalma sincs..abba viszont nem.megyek bele,amit akar.

Tényleg ennyire elviselhetetlen vagyok?


2022. júl. 16. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltetted már ezt a kérdést. Sok hasznos választ kaptál rá. Lépj tovább , ez nem kapcsolat!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2022. júl. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szopja le egy éhes medve. Te milyen tudatállapotban vagy, hogy így megalázkodsz?
2022. júl. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
7%
Ha vele is ezt csináltad, amit itt, akkor az valóban rohadt sok tud lenni. Az orális szexben is azt élvezi legjobban, hogy addig is csendben vagy.
2022. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyértemű, hogy csak szexre kellesz neki, a vak is látja. Te többet akarsz, de ő nem. Hagyd beken, keress olyat, aki veled akar lenni és nem a pnciddal.


24N

2022. júl. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!