Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lesz?A párom ide költöztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz?A párom ide költöztette a volt feleségét a közös gyereküket, és a volt felesége babáját és párját, a baba az új párjától van a nőnek, nem tudták fizetni az albérletet, és máshová nem tudtak menni, a páromnak emeletes háza van így elférnek,

Figyelt kérdés
Én azonnal hazakoltoztem tegnap vidékre, nem hiszem el hogy sehova nem tudnak menni, most mi lesz? Tönkre fog menni a kapcsolatom, és meddig maradnak itt egy babával? Mi már összekoltoztunk a párommal és el kellett jönnöm onnan, nem akarom őket kerülgetni,mi fél éve vagyunk együtt,ők évek óta elváltak, mit csináljak? Teljesen kivagyok, idegileg, ilyet soha életemben nem hallottam még!

2022. aug. 24. 07:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
43%

A volt feleség a párjával van, miért aggódsz? Hogy a gazdag pasidat esetleg lenyúlja az ex? :-D

Viccen kivül, szerintem rendes tőle, gondolom nem hosszú időről lenne szó!

2022. aug. 24. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, mitől félsz. A gyerek eddig is képben volt, előny, hogy nem utazik.

A szomszéd bárki lehet, nem közös sem a háló, sem a nappali...


Nagyon normális és jó fej a férfi, s ha kihisztizted magad, remélem nem fogad vissza ilyen kisajátító s birtoklásvágyó nőcit...

2022. aug. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
73%

Nyilván nem akarta hogy a gyereke anyja az utcára kerüljön. Hogy mennyi időről van szó azt mi nem tudhatjuk, de szerintem sincs nagy okod aggódni ha külön emeleten vannak és a nőnek már új párja van meg gyereke tőle.


Bár ahogy látom te már elég nagy drámát csináltál belőle.

2022. aug. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 Noren1989 ***** válasza:
84%

Én nem tűrném ezt a helyzetet.

Az exnek is ott van a pàrja...


Inkàbb vàllaltam volna àt a gyerekemet, ha màr a gyerektartàs+1keresetből nem tud kijönni az ex.

2022. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
40%
#4 a gyereked meg majd megy a híd alá látogatni az anyját.
2022. aug. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, én a helyedben egy SMS-ben jelezném, hogy részemről be van fejezve ez a kapcsolat.

4-essel értek egyet.

És a kérdezőnek azzal a mondatával, hogy ilyet soha életében nem hallott még. Én sem!

2022. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Az emeleten vannak a szobák ott kell aludni veluk egy szinten, nekem van házam, a telkunkön a családommal,és van jó fizetésem, annyit keresek mint a párom, nem azért vagyok vele, ott éltünk nála mert nem vidéken dolgozunk, és onnan neki is közelebb volt a gyerek, nem szeretnénk ingazni vidékről a munkahelyre mert tőlem nem tudunk, tehát maradni kell ott, én is nehezen oldom meg a munkába járást így, itt a kérdés meddig marad így a helyzet? Mert oké hogy segít és jófej, de meddig?
2022. aug. 24. 08:04
 8/38 A kérdező kommentje:
A saját gyerekét koltoztesse oda azzal segít, de a volt feleség a gyerekével minek jön? Ők fontosabbak mint én?
2022. aug. 24. 08:06
 9/38 anonim ***** válasza:
87%

Hát nem tudom. Nem egyszerű.

Én nem viselném el, költözzön oda a közös gyerek, ők meg oldják meg.

De igazából kérdezd meg tőle, h meddig terveznek maradni.

2022. aug. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Annyit tudok felajánlani hogy a párommal ketten kifizetjuk az albérlet első hónapját az előleget, veszünk nekik bútorokat az albérletbe, a közös gyerek itt marad, és 3-an mennek az új albérletbe, remélem sikerül minnel hamarabb
2022. aug. 24. 08:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!