Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek koràn besikerült a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek koràn besikerült a baba egy elég friss kapcsolatban, hogy alakultak a dolgok? Férfiak mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Vannak azért pozitiv példàk is? Nem vagyunk màr kamaszok. Bagatel dolog miatt nem hatott a gyògyszer, hasmenésem volt de azthittem benne vagyok abban az idöben hogy hatott a tabletta de mégsem.

Egyenlöre nem mertem elmondani. Mondjatok valamit Kérlek ami biztatò.


2022. jún. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
91%

Bíztató: gyerektartás mindenképp jár, más pozitívumot nem tudok így hirtelen.


De bízzunk benne,nem ilyed meg és kitart melletted.

2022. jún. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
20%

Bárcsak így járnék:)

F

2022. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%

Hogy alakultak a dolgok?

Nem akartam gyereket, nem lesz gyerekem, elmentünk abortuszra. Minél hamarabb, annál jobb.


Nem lebeszélni akarlak róla, meg biztos szénné le fognak pontozni engem ezért, de ha normálisan nem lehet családom, akkor nem lesz családom. Ha nem érzem biztosnak a kapcsolatom vagy a megélhetésem, nem csinálok gyereket és nem vagyok köteles elfogadni csak azért, mert így sikerült.

2022. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
92%

Hármas: ez itten eme országban ez fűben járó bűn,hogy képzeled...


Am igazad van.

2022. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar pontosan az "elég friss kapcsolat"? Néhány hónap? Gondolom akkor együtt sem éltek, kvázi nem is ismeritek kellőképpen egymást? Volt egyáltalán szó arról, hogy úgy alapjáraton ő akar-e gyereket vagy sem? Anyagiak hogy állnak? Ezek szerintem azért fontos infók, bár én nőként semmiképpen nem tartanék meg egy pár hónapos kapcsolatba egy nem tervezett (!!) terhességet, pláne hogy egy napot nem éltem együtt a másikkal. Nem véletlen mondják, hogy lakva ismerszik az ember. Én a saját részemről meglehetően nagy felelőtlenségnek tartok egy ilyen helyzetbe gyereket szülni, de kinek mi.


Sok biztatót nem tudok mondani, ismerősi/baráti körben is voltak hasonló sztorik, hogy a csaj terhes lett pár hónap járás után, egytől-egyig leléptek a csávók és mindegyik maradt egyedülálló anyuka. Vagyis nem mind, mert volt aki ráeszmélt, hogy ostobaságot készül elkövetni és még időben elment abortuszra. De a többiek havi pár tízezer gyt-n kívül mást nem kapnak az "apukától". Feltételezem annak is oka van, hogy még el se merted neki mondani, talán számítasz rá, hogy nem pozitívan fog reagálni..? Amit amúgy meg is értenék..

2022. jún. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék abortuszra és ha már ott vagyok, beszélnék a nőgyógyászommal, hogy milyen más módok vannak a védekezésre, amik nem döglenek be egy random gyomorrontástól. Pesszárium, rézgyöngy, spirál, hüvelygyűrű, de a férfinek sincs megtiltva, hogy gumit húzzon... Lehet válogatni.
2022. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek olyan párt, ahol ez jóra vezetett volna. Vannak akik szétmentek van ahol a gyerek miatt nem mennek szét, de szenved mindenki, gyerek is megsínyli.
2022. jún. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

Akkor sem akarnék friss kapcsolatban gyereket, ha nem lennénk kamaszok. Mondjuk, itt én is teszek ezért, szóval nem is lesz gyerek.

Mindegy, hogy mit írnak itt, ne itt várj megnyugtatást, ő más ember.

2022. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyértelműen abortuszra mennék, eszembe nem jutna egy hiba miatt becsúszott, eleve nem is akart és nem is tervezett terhességet pár hónapos kapcsolatba megszülni úgy, hogy egy percet nem éltem a másikkal még. Pozitív példával én sem tudok szolgálni, 3 ilyen esetről tudok, ahol 3, 5 ill. azt hiszem 5,5 hónapos kapcsolatokba csúszott be nem kívánt terhesség. Hát a férfiak érthető módon nem repestek az örömtől és mindnek szakítás meg egyedülálló anyaság lett a vége. Egyik csaj elég alaposan meg is zuhant, kvázi hazavágta az addigi jó és boldog életét, azóta sem tudott teljesen helyrejönni. Én biztos nem kockáztatnék.
2022. jún. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
23%
Idén lesz a 10. évfordulónk, a kapcsolatunk 3. napján estem teherbe, azóta van tervezett gyerekünk is
2022. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!