Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátnőmmel ha szakítani akarok, akkor öngyilkosan fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Volt mar rá példa hogy a kezeit vagdosta meg ilyenek mert nem akartam neki elhinni,és bizonyított,és így most egy kényszer kapcsolatban vagyok , megcsaltam mar többször is de nem érdekli, egyszerűen nem tudom magam megutaltatni vele.

Elegem van ebből a kínos helyzetből,vagy mit tudjak tenni hogy vegyen vissza egy kicsit mert akkor még elviselhető lenne,de így kész gyötrelem , neki köszönhetően már én is depressziós vagyok.


A csaj nem "EMO" 19 evés csak azért a hajlam benne van az ilyen hülyeségre.


20/F


2010. szept. 24. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Egyszerű: elhagyod, amit művel csak fenyegetőzés, hidd el, nem ártana magának, ez csak figyelemfelkeltés, ez a lány biztosan nem épelméjű, ha 19 évesen ilyen szellemi szinttel rendelkezik.


Hagyd el, majd észhez tér, majd talál magának egy újabb paprikajancsit.

2010. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne legyünk benne annyira biztosak, hogy nem tesz magával semmit. Hallottam már nem egy ilyen sztorit, hogy öngyilkossági kísérletek tömkelegével rendelkezett egy hasonló kaliberű lány. Én azt javaslom, hogy fordulj komolyabb segítséghez. Teszem azt, a szüleihez, barátokhoz. Valahogy meg kell beszélni a dolgot, mert egy ilyen labilis csaj veszélyes önmagára nézve.
2010. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
na kikérem magamnak nem vagyok paprikajancsi , mikor megismertem normálisnak tűnt,és mint mondtam a kezeit már vagdosta és elég nagy sebeket okozott magának .....
2010. szept. 24. 15:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen volt ilyen barátom, aki minden előző szakítása után vagdosta magát. Ezért, amikor szakítani akartam vele, nagyon féltem, hogy kárt tesz magában. De nem tett, csak ugyanúgy megvagdosta a kezét. Ez igazából arra utal (ha valaki csak vagdossa), hogy "fél" az öngyilkosságtól, sosem tenné azt meg. Csak ijesztget ezzel a hülyeséggel. Szóval csak nyugi, de ha biztosra akarsz menni, beszélj a szüleivel, mondd el nekik mi a szitu. Akkor legalább lesz, aki figyeljen rá.
2010. szept. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyedi eset.Szánalmas.Nem ő,hanem te.Te vagy az áldozat,hiszen téged zsarolnak.Férfi létedre hagyod hogy sakkban tartson egy nő.Pszichiáterek egybehangzó véleménye,hogy ilyen esetben nem szabad engedni a zsarolásnak.Ez már nem kapcsolat,hanem egy beteges valami.Jó lenne ha most már férfiként viselkednél,és levennéd az apáca ruhát.Baromi szarul áll rajtad.Nem vagy felelős az ő tetteiért,nem gyerek aki nem tudja mit tesz.A saját életével azt csinál amit akar,de ne hagyd hogy a tiédet is tönkretegye.
2010. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleivel és egy szakemberrel.
2010. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szard le. hisztis pics@...
2010. szept. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mi zavar egyáltalán, ha ez csak elméletileg kapcsolat, csalhatod, levegőnek nézheted, bármit csinálhatsz?
2010. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakits vele, és szüleinek szolj hogy figyeljenek oda rá és meséld el a szitut. ennyi. utána ne is kerezsd.
2010. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
az zavar hogy megvár a melóból mindig telefonálgat közös programokra beszervez aztán csak nézek hogy hol vagyok , azt is megcsináltam mar hogy nem mentem el mikor hívót , aznap sírt egész nap stb sajnálom azért de nem tudom hogyan lehet ebből kimászni.
2010. szept. 24. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!