Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni ha a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha a barátnőmmel ha szakítani akarok, akkor öngyilkosan fenyegetőzik?

Figyelt kérdés

Volt mar rá példa hogy a kezeit vagdosta meg ilyenek mert nem akartam neki elhinni,és bizonyított,és így most egy kényszer kapcsolatban vagyok , megcsaltam mar többször is de nem érdekli, egyszerűen nem tudom magam megutaltatni vele.

Elegem van ebből a kínos helyzetből,vagy mit tudjak tenni hogy vegyen vissza egy kicsit mert akkor még elviselhető lenne,de így kész gyötrelem , neki köszönhetően már én is depressziós vagyok.


A csaj nem "EMO" 19 evés csak azért a hajlam benne van az ilyen hülyeségre.


20/F


2010. szept. 24. 14:48
1 2
 11/14 BlacktigerXXX ***** válasza:
Figyelj! Adj a kezébe egy hurkolt kötelet, és lépj le.
2010. szept. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés. Ha meg nem, jó hülye vagy. Otthagyni a pcisába és kész. Ha öngyilkos lesz, majd viszel virágot. (A késeket élezd meg azért.)
2010. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele. Nálam azért fenyegetőzött két srác ezzel, mert miért nem jövök össze velük, és azóta is boldogok a mostani párjukkal, nem tettek semmit, csak hirtelen nem jutott más eszükbe. A legtöbb ilyen esetben nem teszik meg, csak így akarnak érzelmi zsarolással célt érni, de ne hagyjad magad, mert rámehet az egészséged. 28L
2010. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

sz*rd le, csak fenyegetőzik, volt bnőm is azt monta vonatelé ugrik ha szakítok vele, mégis szakítottam és még mindig él :P ami a poén, hogy ennek ellenére

4 nap alatt túltette magát rajtam

2010. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!