Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már 4x randiztunk, még szüleiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 4x randiztunk, még szüleivel lakik és at hívott ott aludni nàla de még nem mutatott be a szüleinek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mármint biztos kellemetlenül érezném magam , hogy akkor találkozok velük először mikor először alszom nála 😬

Ő 25 éves én 22L

Nektek mi a tapasztalatotok?


2022. aug. 25. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Gyorsba nem tudnátok találkozni a szülőkkel előtte csak hogy be tudj mutatkozni? Szerintem ez a szülőknek is kicsit kínos tud lenni, meg persze neked is.
2022. aug. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
xdd
2022. aug. 25. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
22 évesen tininek érzed magad?
2022. aug. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ milyenek a szülők.

Az én szüleim nagyon lazák, nem lenne probléma.

A mostani barátnőmet pont így ismerték meg.

Bár szóltam nekik, hogy itt fog aludni egy lány, szóval tudták.

Reggel találkoztak, bemutatkoztak egymásnak és ennyi. Szüleim nem kezdték el faggatni, nem volt kellemetlen a szitu.

Másfél éve együtt vagyunk barátnőmmel. Igaz már nem a szüleimmel lakom, de jól kijönnek egymással.

2022. aug. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!