Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánik így velem?

Figyelt kérdés

Mindig megnézem szex után a gumit, és a barátom azt mondta, hogy ha ennyire félek attól, hogy teherbe essek, akkor nekünk nem kell együtt lenni. Se nem élünk együtt, se a felesége nem vagyok.

Meg mutatott nekem egy női ismerőst, aki olyan öltözékbe volt a képeken, amiben elég sokat mutatott magából, és miután ezt megmutatta azt mondta, ha engem ilyenben látna, biztos kapnék tőle egy tanító célzatú pofont, de miután látta, hogy ezután mérges vagyok, csak elmagyarázta, hogy csak viccelt.

Sőt még nagy ritkán az is előfordul, hogy az exeit nézi az én telefonomról, mert az exek közül vannak olyanok, akik tiltották őt.

Eleinte csak folyamatosan dicsért milyen csinos vagyok, most meg azt mondja ne egyek olyan sokat. Ha meg valamilyen dolgot mondok magamról pl. most ügyes voltam, akkor már rögtön mondja, ne legyek olyan beképzelt.


2022. aug. 25. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lennél ügyes ha kidobnád a picsába,jobbat érdemelsz.
2022. aug. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig? Még meddig?
2022. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok annak híve, hogy minden piszlicsáré dolgo miatt szakítani kell, és nem megbeszélni, ha egyébként szeretitek egymást, de azt ugye tudod, hogy ezek olyan red flag kategóriás vészjelzések, amitől nem a kotont kellene vizsgálnod, hanem hogy miként tudod kiiktatni a leghatékonyabban az életedből! EZ nem téged szeret, ez téged birtokolni, uralni szeret(ne), az önbizalmadat meg már elkezdte lebontani, hogy el is hidd egy idő után, hogy szerencsés vagy, hogy ő melletted van! Ha még együtt se éltek, akkor egyszerűen meg fogsz tudni tőle szabadulni, és tilts le te is (némiképp világos, hogy miért tiltják az exei).
2022. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig?
2022. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod. Ha lenne minimális eszed és önbecsülésed, már rég az exed lenne.
2022. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi fonyeremenynek tunik. Mik a pozitiv tulajdonsagai?
2022. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
1xűen egy barom,ez csak rosszabb lesz, következő level az lesz amikor meg is kapod az emlegetett pofonokat
2022. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Csajszi! Takarodj onnan! Hányszor elugattuk?!
2022. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Meddig és mire vársz még? Pazarlod az idődet, amit senki nem fog visszaadni.
2022. aug. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!