Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki ennyire más mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire más mint a többi lány? Vagy ez már a megjátszás kategória?

Figyelt kérdés
Megismertem nyár elején egy lányt, külsőre 10/10, de tényleg, minden procikája vonz. A személyisége viszont nagyon más, mint akikkel eddig találkoztam. Több e-mailcíme van, mindet másra használja, ezekről szinte azonnal válaszol, van Facebookja, de napi 1x nézi csak, a Messenger le van halkítva arra is csak este néz rá, nincs tiktok, instagram, semmilyen közösségi oldala. Legalábbis a saját bevallása szerint. Lehet ilyen? Mármint a mai világban ez tényleg létezik? A filmekben, sorozatokban teljesen le van maradva, ugyanakkor nagyon iskolázott, 3 nyelven beszél, játszik hangszeren, a lexikális tudása meg egyenesen rémisztő… de ha innen nézem nagyon kilóg a társadalomból… vagy csak én látom így? Érdemes egy ilyen lánnyal kezdeni?
2022. aug. 25. 11:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Mert hidd el nekem, a 20 év körüli fiúk nagy részének ez számít. Az nem elég, ha valaki élőben jól néz ki, instán is muszáj pózolni, különben tök ciki meg fura, nem?"

hát ezt már én is elég nehezen tudom elképzelni. lehet, hogy túl öreg vagyok

2022. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#6 írjad már le érthetően, magyar nyelven, hogy mire gondolsz, egyáltalán nem lehet értelmezni, hogy mi a bánatot akarsz
2022. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szerinted akinek van némi egyénisége, és nem mindenki mást majmol, az már megjátssza magát, meg furcsa, meg stb?

Ha valakinek egyedi érdeklődési köre van, akkor az már kilóg a társadalomból, meg le van maradva?

Ne haragudj, de itt nem vele van a probléma, hanem veled.


"Több e-mailcíme van, mindet másra használja"

Tehát képes kompetensen használni a digitális technikát.

Tudod, mi a gáz? Amikor valaki a társkeresőtől elkezdve a főzőcske magazinon át a kábeltévétársaságig mindenhová a munkahelyi címével regisztrál. (Aztán váltáskor meg pánikol...) Mondjuk ez a gáz. Vagy az, amikor a cicababa19@freemail.hu címéről küldi az álláspályázatait.

Nem mondom, hogy akinek nincs több címe, azzal bármi gond lenne, de ne nézzük már le azt, aki egy logikus, és praktikus rendszert alakít ki!


"van Facebookja, de napi 1x nézi csak"

És?

Ha barátnőmmel (már amikor nem vagyunk együtt), meg egy távolabbi haverommal nem ezen tartanánk a kapcsolatot, én nem, hogy naponta egyszer néznék fel rá, de inkább hetente egyszer. Egyszerűen nem lenne miért bejelentkeznem. Ma már nem 2010 van, amikor a kommunikáció 95%-a azon ment.


"nincs tiktok, instagram"

És??

Miért kell, hogy valakinek ez legyen?

Félreértés ne essék, senki szórakozását nem nézem le, de személy szerint pl. a Tiktokos zenére idétlenkedésben, meg az egyéb fárasztó marhaságokban semmi szórakoztató értéket nem látok. Nem mondom, hogy feltétlenül rossz dolog lenne, de ... most mi a fenéért kéne ezt mindenkinek szeretni?


"A filmekben, sorozatokban teljesen le van maradva"

Ilyen meg egyszerűen nincs.

Sem a filmek, sem a sorozatok, és semmi más szórakozással kapcsolatos jelenség nem olyasmi, amiben le lehet maradni. Nincs bennük kötelező ütmterv, sőt, mily meglepő, sehol nincs előírva, hogy miket kell közülük szeretni.

Főleg, hogy azért sokunk szobjektív véleménye szerint a játékfilmek és sorozatok ipara ma már tényleg csak egy lelketlen ipar lett. Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány jó filmet és sorozatot láttam az elmúlt egy évben. Nem, nem mondom, hogy "régenmindenjobbvót", de általában szívesebben nézek egy '80-as, '90-es években készült filmet, mint valami mostanit.

A zenéről meg már ne is beszéljünk. :D


"de ha innen nézem nagyon kilóg a társadalomból"

Ha a "társadalmat" a tanulatlan, alkoholista, Győzike shown csüngő tömegekkel azonosítjuk, akkor tényleg kilóg. De így nézve én például nem is akarnék olyan barátnőt, aki ezen tömegből ne lógna ki. :D

2022. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű. Azért keményen elgondolkodtam, itt tart a világ??

Nem gondolom magamat öregnek 30+ vagyok, de ez egyenesen ijesztő, ha már valaki nem ül fel a közösségi média vonatra, akkor már fura. Így hal ki az értelem, a közös tevékenységek az emberekből. Egyenesen szomorú, mikor felszállok a tömegközlekedésre, fél lábbal van bent csak az illető, de már veszi elő a telefont. 1 megállót utazva se bírja ki a mai kor embere. arról nem is beszélve, hogy randizó fiataloknak ki is merül annyiban a program, hogy nyomkodják a telót egymás mellett. Tisztelet a kivételnek persze!!!

Nem szeretnék most 20on éves lenni.. bocs kérdező, nem téged akarlak ezzel fikázni, csak valahol nagyon szomorú ez. Az jobb lenne neked, ha ez a lány egy szál csöcsben feszítene az instan?

Valószínűleg egyébként, hogy nem illetek össze. Neked fontos ez a közeg, neki viszont nem. Nem lesztek egy nevezőn

2022. aug. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit szeretnék hozzá fűzni :



Márai Sándor: Olyan világ jön


Olyan világ jön,

amikor mindenki gyanús, aki szép.

És aki tehetséges.

És akinek jelleme van…


A szépség inzultus lesz.

A tehetség provokáció.

És a jellem merénylet!…(...)

2022. aug. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 harebell ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány évesek vagytok, de ne legyen már ennyire feldolgozhatatlanul furcsa (sőt, gyanús), hogy valaki nem vagy csak minimálisan használ közösségi médiát.
2022. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!