Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz hogy nincsenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Próbálkozom igazából barátságokat kialakítani, de nem-igazán megy, maximum van 1-2 ember akivel elbeszélgetünk néha és ennyi. Nincs olyan barátom, akivel el tudnék menni ide-oda.


Régen sokat szekáltak az osztályomban és emiatt átmentem esti tagozatra, tehát teljesen más az osztályom is, nem sok velem egykorú van.


Szeretnék néha elmenni szórakozni vagy csak egy jót beszélgetni a barátnőimmel, de van ami még ennél is jobban zavar, és amitől még depressziósabb vagyok. Igazából olyan szempontból zavar a legjobban hogy nincsenek barátaim, hogy most párkapcsolatban vagyok, és felmerülhet a téma hogy miért nincsenek barátaim, meg hogy a páromnak vannak, és ő elmegy velük, én meg vagy maradok itthon egyedül, vagy az ő barátaival megyek. És ezt így szégyenlem, mert valahogy nem tartom normális állapotnak, meg szerintem a párom és senki sem, ezért kamuzok, hogy ne nézzenek "furának" és hohy ne derüljön ki, hogy kb egyedül vagyok mint a kisujjam.


Nem is tudom, hogy szerezhetnék barátokat, már egy ideje ugyanabban a környezetben vagyok, és fogalmam sincs, hogy jutnak el az emberek az idegenségtől odáig, hogy elmennek együtt bulizni. Ahhoz is barátok kellenének, hogy új barátaim legyenek, mert akinek nincsenek, arra mindenki furán néz. Mégha el is mennék ismerkedni mondjuk egy tanfolyamra, megismerkedek valakivel, akkor is ketten menjünk el valahova? Vagy ő a barátaival, én meg egyedül? Az ciki. Valahogy ördögi körnek érzem. Mit tehetnék?


Nagyon el vagyok keseredve, nagyon bánt ez a dolog.


18/L



2016. nov. 22. 17:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem ne aggódj nekem is volt olyan életszakaszom amikor nem vágytam senki társaságára, így eltávolodtak a barátaim. Én is egyedül voltam csak a párom volt. Meg anyukám néha felhívott. Pedig nagyon könnyen barátkozom csak egyszerűen akkor nem volt szükségem senki másra. Aztán az élet mellém sodort egy barátnőt. Először érdek kapcsolat volt, de utánna kialakult. Szerintem nem keresni kell, jön magától!
2016. nov. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Meg szerintem ez nem furaság.. Hanem kis önálló vagy! Ez nem feltétlenül rossz.
2016. nov. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Néha hajlamosak vagyunk arra,hogy elzárjuk magunkat a világ elől. De ahogy előttem is írták: mindenkinek vannak ilyen életszakaszai. Nekem vannak olyan barátaim akikkkel nem találkozom gyakran, de tudjuk,hogy vagyunk egymásnak és számíthatunk egymásra.


Ha van barátod nincs abban semmi,hogy az Ő társaságához, barátaihoz, azok barátnőihez csatlakozol, ha jól érzed magad Velük.

Nagyon fiatal vagy,lesz még társaságod.

2016. nov. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok. A barátomnak sok haverja van es sokszor hivjak kozos programokra, de ugye nem kisergethetem mindig. Suliban es a barátom társaságában is feltalálom magam konnyen, de mégis bennem van hogy jó lenne találni magam mellé valakit akivel eljárkálhatok szórakozni mert igy sajnos nagyon fuggok a baratomtol es csak itthon ulok egyedul ha nem talalkozunk.

Sok sikert neked! :)

18/L

2016. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél elkeseredve, nincs veled semmi baj. Majd jön magától. Vannak egyébként nagyon jó tematikus klubok, pl. túrázáshoz, ehhez-ahhoz. Ha van kérdésed, írj nyugodtan!
2016. nov. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, az emberek úgyis kretén fekáliadarabok.
2017. szept. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!