Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki a kapcsolat elején minden nap szexelt, majd 2 gyerek 10év házasság után már csak havi 1-2?

Figyelt kérdés
Nyílván nem lehet visszahozni a napit de hogy lehetne jobbá tenni? Sokat beszélgettünk erről. Még mielőtt valaki mondaná, segítek a gáztartásban a gyereknevelésben, normálisan viselkedek, cirógatom, masszírozgatom. Sokat vagyunk egymás társaságában és jókat beszélgetünk, figyelek rá.
2022. aug. 26. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Nem segitesz. Nem egyedül az ő dolga, ugyanúgy a tied is. Meg jó, hogy végzed azt, ami a te kotelesseged is.

Egyébként mire jutott a beszélgetés? Egyedül kevés vagy megoldani, ha ő nem akarja.

2022. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Csak "segítgetsz" vagy tényleg érdemben kiveszed a részed a feladatokból, közel egyenlő arányban? A feleséged mivel indokolja, hogy lecsokkent a szex mennyisége? Ha van, akkor ő élvezi?

Napi szex szerintem irreális elvárás család mellett, 10 éves kapcsolatban. Mi 20 éve vagyunk együtt, 3 gyerek... Most a nyári szünetben, amikor munka/gyerekek/háztartás háromszögében élünk, heti max egy, amire képes vagyok. Az én férjem is többször akarná, de nem ő van home officeban a gyerekekkel, és ugyan ő is "segít" , de attól még hulla vagyok estére és semmi kedvem hozzá.

2022. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nálunk is így van.

Mi kommunikálunk róla, és sokszor erőt veszek magamon, akkor is mikor inkább csak ledőlnék már este (én vagyok a nő), mert szeretem a páromat, és tudom, hogy neki többször esne jól.

Sajnos spontán alkalom elég ritkán jön össze (kicsik meg a gyerekek) de ezért aztán csinálunk előre eltervezett "romi" estéket, hogy atkattanjon az agyam romantikusba.

Én letettem a hormonális fogamzásgátlót is, mert nagyon kinyirta a libidom, nekem nagyon sokat dobott az "etvagyamon".

2022. aug. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És mit mond a feleséged, miért nincs kedve? Lehet, hogy kevés a kedveskedés, cirógatás, és egy kicsit határozottabb közeledésre vágyna? (Most csak magamból indulok ki, engem az ilyen maszatolással ki lehet kergetni a világból.)
2022. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

1. az, hogy kiveszed a részed (nem az, hogy segítesz), az teljesen alap dolog, ezért nem kell szobrot emelni, hiszen a te gyereked, házad, életed is.

2. ha viszont csak ,,segítesz" az bőven lehet, hogy édeskevés a feleségednek, pl lássuk be segítségnek számít, ha leviszed a szemetet, vagy megpucolod a zöldséget, de összességében nem jelent túl sokat, attól még lehet, hogy hulla fáradt a feleséged

3. szerintem 10 év, és gyerek után nagyooon ritka akiknél naponta van szex, mert egyszerűen mások a prioritások, fáradtabbak az emberek, sokkal felelősségteljesebben kell élni, lehetnek hormonális változások pl. szülés után, vagy menopauza, vagy szülés utáni depresszió, vagy nem elégedett a testével/önmagával szülés után a feleséged, valamilyen betegség/fertőzés

4. lehet az is, amit a 4-es mond, hogy ez a simike egyszerűen kevés ennyi idő után pl. nekem is, a masszázs meg engem teljesen más hangulatba hoz,ellazít, kikapcsol, egyszerűen képtelenség vele felizgatni, mert hülyén hangzik, de nem akarok ,,bajlódni" a másikkal, csak végre nyugiban pihizni

5. lehet egy kis vérfrissítés rátok férne pl. gyerek nélkül elutazni egy hétre, vagy valami új közös tevékenység, valami izgalmas dolog

6. ha a kapcsolatotokkal van valami, akkor (szexuál)pszichológus, nyilván ha a feleséged kukán hallgat, akkor nem sok mindent lehet tenni

2022. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!