Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném megkérni azokat akik válaszolnak, hogy építő jellegű kritikàt/ segítsèget kérek! Köszi :)


A helyzet röviden tömören a következő. Lassan 3 éve vagyok a párommal, 1 éve lakunk együtt.

Szeretjük egymást, jónak értékelem a kapcsolatot. Van sok program, jó kommunikàció, inteligensen megtudunk mindent beszélni, egy az érdeklődèsünk, kiegyensúlyozottak tudunk maradni legtöbbször, jó a szex ( már) , egy az értékrendünk, vele is meg vagyok elégedve, egy szóval hibàtlannak tűnik minden.

Hiba az annyi a dologban, hogy sosem volt bennem szerelem iránta. Van bennem tisztelet, hála, hatalmas szeretet de szerelmes sosem voltam.

Ő nagyon az belém. Elmondja hogy alig várja, hogy megkérje a kezem, így szerelmem úgy szerelmem, közös jövő. Én valahogy inkább szorongok ettől. Picit az van bennem, hogy minden tökéletes lenne, de mi lesz ha egyszer mégjobban felerősödik bennem az az érzés hogy de lennék egyszer újra szerelmes. Tudom minden elmúlik. Ezek csak gondolatok bennem, amik egyre erősebbek.

Szeretem a párom, elmondtam neki is hogy bennem nincs szerelem, szerinte ez nem gond.

Ti mit gondoltok erről?

30/L



2022. jún. 21. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Én csak annyit tennék hozzá, hogy a szerelem egy nagy bullshit, rózsaszín köd van, ami úgy is elmúlik, kinek hamarabb, kinek később. Ezért felrúgni egy teljesen jó kapcsolatot marhaság. Persze megteheted, csak aztán már késő lesz bánkódni, hogy egy ilyen butaság miatt felrúgtad az életed.
2022. jún. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Vonzódás és a vágy iránta megvan a részedről?

Az a vágy hogy akarod őt, a lelki összekapcsolás megvan köztetek?

2022. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem akarnék semmit felrúgni, egyszerűen csak jól esett kiírni magamból és ha nem is kapok szakszerű vagy nem is tudom milyen válaszokat, nekem könnyített a lelkemen , hogy írhattam ide.

Igen az biztos hogy itt nincs rózsaszîn köd, reálisan látom őt. Ő engem talán “túl jónak” :) nem vagyok tökéletes.

Hát szexuális vonzalom bennem sokáig nagyon kicsi volt, egyszerűen megfojtott hogy ő annyira akar én pedig nem. Egyébként nincs bennem az, hogy úristen mikor ér haza annyira rávetném magam.. ( ha erre gondolsz, sosem volt ilyen)

Vonzónak látom, most talán sokkal jobban működünk úgy is de voltak nagyon hallott időszakok. Nulla libidóval. Lelkileg szerintem nagyon egy hullamhosszon vagyunk.

Igazából szerintem minden tökéletes lenne csak részemről ez a szenvedély , meg vágy, meg ezek vannak lentebb..

de lehet csak magamon kell javítanom!

2022. jún. 21. 16:07
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Én még csak 8 hónapja vagyok a párommal, szóval mondhatni még viszonylag friss kapcsolat, még nem is élünk együtt. Hasonlóan vagyok, mint te, már a legelején sem éreztem semmiféle rózsaszín ködöt és hatalmas szerelmet. Ettől függetlenül én nem rúgnám fel a kapcsolatot, nekem többet ér az, hogy abszolút el tudom vele képzelni a jövőmet, megbízom benne. Ha egyébként minden rendben, egy előbb-utóbb egyébként is elmúló érzés miatt én nem adnám mindezt fel.


32N

2022. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

A hormonokat sajnos nem nagyon érdeklik a lelki dolgok... Nincs jó döntés ebben a szituban. Valójában csak az lene stabil szitu, hogy az ember azzal él együtt, akivel jó együtt élni, azzal beszélget, akivel jó beszélgetni és azzal bújik ágyba akit a hormonjai megkívánnak. (és tudomásul veszi, hogy sokszor ezek nem ugyanazok az emberek) És akkor akár lehetne őszinte, önazonos életről is beszélni. De a világ nem így működik, valamelyik ujjadat valószínűleg le kell harapnod.

Én (48 F) mostani fejemmel azt tenném a helyedben, hogy beszélnék a férjemmel teljesen őszintén, ha lazultok kicsit, nem érzed annyira kényszernek ezt a szitut, lehet valamikor jobban fogod őt kívánni. Azt is tudomásul véve, hogy egy ilyen őszinte beszélgetésnek nagyobb valószínűséggel lesz 1-2 éven belül válás a vége, mint megértés, lazaság, önazonosabb élet...

2022. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz szerelem alatt kérdező?

Azt a pillangos érzést?

2022. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Menj
2022. jún. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Ez nagyon fontos kérdés.

A korábbi kapcsolataimban érzett szerelem teljesen más, mint amit a mostani párommal érzek.

A korábbiak tényleg az a lehengerlő, fellegekben repkedos, a másik minden hibáját elnéző érzés volt, erre hittem eddig azt, hogy szerelem.

De ez csak rajongás, nem egy erett felnőtt érzés.

A mostani pedig, hogy szeretek a paromhoz bujni, biztos vagyok a kapcsoaltunkban, megbizom benne, számítok rá, emellett borzasztó szexinek és vonzónak találom. Persze vannak hibái és teljesen normálisan is látom őket, mégis ezekkel együtt szeretem.

Na szerintem ez az erett, felnőtt szerelem.

A médiában az van sajnos közölve, hogy ami nem heves, meg pillangos, az nem szerelem, az semmi, pedig ha a legtöbb ember tudna, hogy mi váltja ki ezt az érzést egyből rájönne, hogy nem az a szerelem :)


23N

2022. jún. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Maradj, hiszen csupa, neked is nagyon megfelelő, jót írtál róla és a kapcsolatotokról. Meglásd, idővel lesz szerelem ios, ah nem is a huszonévesek szerelkem, ahnem felnőtt emberé. Maradj!

80/Ffi.

2022. jún. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ez is egy érett felnőtt kapcsolat. Hisz felnőttek vagyunk.

Az biztos, hogy más érzés minden szerelem. Én nekem volt eddig 5 kapcsolatom, eddig 2x voltam szerelmes.

Valójában lehet az egyfajta rajongás ahogy fentebb írták.


Nekem igazából csak olyan érzések jöttek fel, hogy vajon ha megkérné a kezem vagy az oltár előtt állnék mit éreznék.


Hatalmas biztonsàgot nyújt a párom. Nincs játszma, nincsenek átsírj éjszakák. Ez nagyon is jó.

Mindent meg lehet beszélni, kommunikàlni ez is szuper.


Valahogyan nekem inkább az a szenvedély része hiányzik, hogy rá nézzek és azt érezzem amit ő, amiket elmond. “ veled akarom leélni az életem, te vagy a mindenem, a legnagyobb szerelmem vagy”


Na de mindegy is, ezek csak gondolatok. Igyekszem magamon javítani és nem a tündérmeséket kergetni ami a filmekben van.


Kedves 5.! Nagyon tetszett az írásod. Teljesen igazad van benne, a vilàg nem ilyen..

nekem egyszerűen csak nehéz elképzelni az életet 1 valakivel örökre. Jelenleg

2022. jún. 21. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!