Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már mindent kierőszakoló (szerelmet,kapcsolatot,eljegyzést, házasságot, minden úgy legyen, ahogy ő akarja) partnere, mesélne róla,konkrétan milyen eszközökkel érte el az akarata érvényesülését a másik ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 25. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ember függő, van akinek már az kierőszakolás ha valamire többször rákérdezel. (Mintha az ember néha nem változna és nem akarna mást.)
2022. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Milyen "eszközökkel" érik el? Elmondom én neked.

Sok a szexfüggő pasas. Ha kap fixen mindig p*ncit, akkor teljesít mindent. Ha nem csinálja azt amit a nő kitalál, akkor a csaj szakítással fenyegetőzik, a pasasnak meg oda a megszokott szexadagja. Ennyi a történet. Ez a p*na hatalma.

Az hogy egyesek hagyják magukat ilyen téren befolyásolni az az ő bajuk. Volt aki ezt úgy fogalmazta meg, itt az oldalon, hogy egyesek "képesek kutyába is lemenni", hogy fixen legyen kivel szexelni.

A kapcsolatfüggőkről nem is beszélve. Van aki eljön az anyukájától és rögtön egy nő mellett köt ki akitől megkapja ugyanazt a gondoskodást (csak ugye egy kicsit máshogy). Egy percig sem élt még egyedül, mindig kell hogy legyen mellette egy "gondoskodó nő". Az ilyen típusú férfiak is könnyen megtesznek mindent a nők kedvéért.

Az megint más történet amikor előre meg van beszélve hogy x időn belül lesz eljegyzés/házasság stb., de ahhoz nem tartja magát a másik fél. Akkor jogos ha a nő szóvá teszi, de az nem kierőszakolás.

Akinek NEM inge, ne vegye magára!

2022. júl. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Férfi esete

- Mindent megad.

Azaz ha épp lelkiszemetesre van szukséged, akkor lelkiszemetes lesz, ha érzelmekre, akkor elhalmoz érzelmekkel, ha ajándekokra, akkor azzal halmoz el, ha szórakozasra szabadidőprogikra, akkor meg azt teremti meg, ha anyagilag megszorulsz v kell valami mindenféleképpen támogat es nem kölcsön, hanem vissza nem adandólag, barmit elintéz neked ha segitség kell. Mindez mellett érezteti hogy tisztel megbecsül talpraesettnek tart, véletlenül sem gondolhatod azt hogy lenézne életképtelennek, azaz egyúttal fel is emel téged, kiemel, önbizalmat ad, rendszeres tükrözi hogy egy fontos értéknek, kincsnek tart téged.

- Dominancia.

Szívesen átveszi az irányítast bármikor ha épphogy bizonytalan vagy, kicsit hezitálsz, nehezedre esik egy egy döntés vagy választás, szivesen leveszi rólad ezt a terhet, érezteti, hogy szeret melletted férfi lenni (ez teljesen ellentétben van az előző ponttal, szóval alád is rendeli magát teljesen, de azonnal rögtön szívesen él azokkal a lehetőségekkel is, amikor viszont ő irányít

- Határátlépesek,határaid nem, vagy kevésbé tiszteletben tartása, azaz ha nem akarsz találkozni, akkor is megjelenik, nehezen lerázható, nyomul, nehezen vesz vissza, az átlagnál keményebben kell kiállni magadért, keményebben kell önérvényesíteni

- Zsarolások.

Bármit ha elutasítanál, duzzog, kihoz téged hibásnak, ö jobban szeret mert ő hoz neked ezt azt, vagy nyujt ezt azt, de te nem akarod elfogadni, felfest rólad egy szemét, gonosz képet, hogy ő tesz, te köszönöm helyett pedig elutasítod, ha soknak tartasz bármit pl szex vagy ölelgetés, bevádol hogy megcsalod akkor stb.

- Áldozatszerep, mártírkodás. Ő annyira szeret, egész életét veled tervezi, de te hezitálsz, miért vagy benne bizonytalan, sérelmezi, ha nem bízol, mert ő a feddhetetlen, az első pontra hivatkozik hogy azok alapján neked mindent el KELL hinned neki.


Azok mennek bele ilyen házasságokba akik egyszerűen nem foglalkoznak a red flagokkal. És elég sokan vannak akiket álmokkal tervekkel szerelemmel el lehet varázsolni.


Nőknél nem tudom. De általában zsarolás megy a gyk-n. Pl ha nem veszel el vége, ha nincs eskuvo gyerek x éven belul, vége, "direktvéletlen" gyerekcsinálás, vagy ők kérik meg a férfit.

2022. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
3.vagyok én főleg arról írtam, amikor a férfi akarja erőszakosan a házasságot stb
2022. júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

3.vagyok ismét.

Talán a fordított pszichológia is ide tartozhat nőkhöz. Habár nekem nem célom elérni bármit.

De bármire ha nemeket szórok, pl nem tervezek gyereket, nem tervezek (veled)házasságot, szakítani akarok, valahogy a pasik 90%-a fogja akarni, és láncra verve vezetnének be legszívesebben a templomba akaratom ellenére, és hirtelen tele lesznek korábban nem létezett apai ösztönökkel is, akik mindenáron akarnak gyereket.

Vagy ne általánosítsak, lehet engem "ver csak az isten."


Es ekkor ill kapcsolat legelejétől kezdik a manipuláciot, mindent megadnak, a dominanciát képtelenek titkolni: gyakorta és azonnal lesznek "cápák", ha a nő csak kicsit is bizonytalan, azonnal vezetni kezdik, erőszakoskodások, zsarolások, martírkodások. És mindent ponton belül kimeríthetetlen a tárházuk, amiket felsorakoztatnak.


Ezer dologgal manipulálnak, ezer dologban ledominálnak, ezer dologgal zsarolnak, és így tovább.

2022. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Mi az, hogy.kieroszakolo????? Nem veszel el? Nem kered meg a kezem, stb. Nem baj! Akkor szakitom! De nem eroszakolom ki...
2022. júl. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Ismerek ilyet, konkrétan össze se jöttünk, de én kihasználom őt, de jöjjek vele össze, őt nem zavarja hogy ki nem állhatom hisz ellentétek vonzzák egymást, jézusom, le se bírtam koptatni.
2022. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Manipulált, papucskodott a férfi, de nálam ez nem jött be, így csak ki akarta erőszakolni, nem sikerült 😃
2022. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én vagyok olyan kegyetlen, ha egy csaj meg akarja hívatni magát, akkor elküldöm hogy nem vagyok papucs, de ez ilyen, csak annak fizetek aki nem várja el, de ez meg a titok része xd
2022. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen pasim, első pasi, 19 évesen. Kizsarolta mindig hogy az legyen amit ő akar mert egyébként hisztizett, fenyegetőzött. Azt mondogatta pl sokszor hogy szakít ha ezt meg azt csinálom. Először annyira naiv kis liba voltam, bedőltem az efféle zsarolásnak. Később ha ezzel fenyegetett, mondtam neki hogy rendben, ha menni akar akkor arra van az ajtó. Na akkor méginkabb nekem esett hogy én nem is akarok küzdeni a kapcsolatért.

Szóval volt ilyenem és csak azért maradtam vele mert még tapasztalatlan és kevésbé talpraesett voltam. Azóta nem engedem hogy bárki így bánjon velem 🙂

2022. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!