Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év körüliek, nektek is sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év körüliek, nektek is sok problémátok, nehézségetek van a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
2022. aug. 27. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
A huszonéves pasik nem azok akik el akarnának kötelezodni. Max par evig elvannak az egyikkel aztan jön a kövi. Szoval ja problem
2022. aug. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akik már több mint egy éve együtt vannak nálatok, nincs az hogy unjátok egymást, meg nincsen kedvetek közös programra?
2022. aug. 27. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden rendben van. Amikor épp van valami gond, könnyen és nyugodtan megbeszéljük. Igaz, mi még nem vagyunk több éve együtt.
2022. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eletemben nem volt még olyan kapcsolatom amiben unnánk egymást. Azt sem tudom az milyen. Mindig van vmi.
2022. aug. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem unjuk egymást, pedig kb 0-24 együtt vagyunk. Vannak unalmasabb időszakok az életben/kapcsolatban, de olyan még nem volt, hogy azt érezzem, unom az egészet
2022. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 26N vagyok. Barátom 34F. Lassan 1 éve lakunk együtt és összeköltözés előtt csupán néhány hónapig ismerkedtünk. Egyáltalán nem unjuk egymást. Mindig van mit csinálni. Vannak közös kis randi programok. Pl néha elmegyünk étterembe fagyizni stb. De sok baráti találkozóra is megyünk. Vagy együtt witcher-ezünk és közösen döntjük el hogy adott helyzetben melyik utat válassza a főhős. 😄
2022. aug. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cicafüggő válasza:
22%
Sziasztok! Én 27L vagyok, 1 millát keresek havonta, összesenj három munkahelyrő van saját lakásom és mégis boldogtalan vagyok.KIÉGTEM. Rettegek, hogy nem tudok férjhez menni,egyedül maradok. Nagyob későn jöttem össze pasival, iszonyatosan szégyelltem, ő 57 volt, és meg 23, Azóta kavartam még többekkel (26F, 40F. 32F) de semmi komoly, Túl túlképzett vagyok (4 idegen nyelv, három diploma) szerintem sokkal rosszabb helyzetben vagyok mint ti.
2022. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!