Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Nem tudom már hova tenni.

Figyelt kérdés

Mostanában kevesebb a szex, mint régebben, heti 1-2 szokott lenni. Többször előfordult már, hogy magától mondta, hogy este nagyon szeretne majd velem szexelni, és készüljek mert ilyen meg olyan jó lesz. Eljön az este, és nem történik semmi, csak alszunk. Egy darabig rosszul esett, de már tudom, ha kijelenti, hogy szeretne majd este szexelni, na akkor biztos nem lesz semmi.

Miért csinálhatja ezt?


2022. aug. 28. 08:11
 1/6 Hellmano ***** válasza:
40%
Felhúz téged vele, hogy este lesz "tüzijáték", te rákészülsz azt úgy jársz, mint az igazi tüzijáték...elhalasztják.
2022. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Nappal még van energiája. Nap végére fáradt. Hany éves?
2022. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem őt kérdezed meg erről? Mi honnan tudnánk?

Lehet csak tesztel, hogy te is akarod e. Lehet azt várja, hogy te kezdeményezz. Vagy lehet tényleg nem akar szexelni, de így próbálja leplezni. Megoldás: kérdezz rá KONKRÉTAN, hogy ezt miért csinálja. Ha nem ad egyenes vápaszt vagy ködösít, akkor valami nagyon nagy baj van a kapcsolatotokban.

2022. aug. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is arra, hogy elfárad. De hétvégén is ezt csinálja.
2022. aug. 28. 08:19
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Szakitanék már nem kíván téged...
2022. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy miért, aztán ha nem válaszol érdemben - a fáradt vagyok rhadtul nem indok, vagy ha 0-24 fáradt, menjen orvoshoz vérvételre.
2022. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!