Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb baratom tonkre...

A legjobb baratom tonkre fogja tenni magat, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Mindenfele hulyesegeket csinal, gyogyszerezi magat, vagdossa magat stb.

nagyon feltem ot, es nagyon felek h egyszer felre sikerul es annyi.

de nem hallgat ram, hiaba mondom el minden nap.


Mi tevo legyek? nem akarom elvesziteni, de fogalmam sincs mit csinaljak



2021. jún. 3. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mely eszközök állnak a rendelkezésedre? Mire vagy képes?

Más kapcsolatai (szülők, másik barátok) mennyire vannak képben a barátod helyzetéről?

Szakembert be tudsz vonni?

2021. jún. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

08:34-es vagyok


Megkaptam a prividet, kedves Kérdező. A két alábbi kérdsemre is választ várok (különben nem tudk hasznos tanácsot adni):


Mely eszközök állnak a rendelkezésedre? Mire vagy képes?


Szakembert be tudsz vonni?


És még egy: mi az a necces helyzet, amiben a barátod van?

2021. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kerlek ne tedd ki a levelem, vagy csak privatba valaszolj.

hat gyermekotthonba van.

es hat nem tudom hogyan tudnek szakembert bevonni, mert elvileg szeptemberbe jon hozza pszichologus. csak az meg eleg messze van

2021. jún. 3. 08:51
 4/6 anonim ***** válasza:

08:34-es vagyok


Mely eszközök állnak a rendelkezésedre? Mire vagy képes (korodnál, felkészültségednél, lehetőségeidnél fogva)?

2021. jún. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvosnak kell felírnia gyógyszert, ha nem írt fel, dobja ki valaki a gyógyszereit, nem is szabadna szednie
2021. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Nekem két barátnőm is vágdosta magát és öngyilkos hajlamaik voltak.

Az egyik kinőtte és csak nevettünk rajta miket művelt. Ő maga is megijedt amikor mélyebbet vágott mint kellet volna. Az egyik helyzet ez, hogy idővel jobb lesz. A másik barátnőmnek viszont segíteni kellet. A legtöbb amit tehetsz, hogy megmutatod neki mennyire szereted és idővel megkéred, hogy ne csinálja. Van más módja is, hogy könnyítsen magán. Bármi baj van hozzád tudjon fordulni. Ha látja, hogy vannak akik szeretik őt és figyelnek rá hamarabb elmúlik ez a dolog. Ne azt mond neki, hogy hagyja abba, csak legyél szomorú amikor látod. Simogasd meg a sebet stb. Látja, hogy tényleg sajnálod, hogy ezt műveli. Amúgy ezek többnyire csak figyelemhiányból adódnak és ezzel próbálja magára vonni a figyelmet. Ne foglalkozz vele olyan szinten, hogy fejezze már be.

2021. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!