Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van visszaszerezni?

Figyelt kérdés

lassan 1 hónapja hogy szétmentünk, vagy is hogy szünetet tartunk a bnőmmel, kisebb összeveszés miatt. 2-3 hete nem is beszélünk, hogy lehiggadjunk mindketten. De én már nagyon visszaakarom őt szerezni. Van szerintetek esélyem? Illetve hogyan kéne hozzá fognom? 1 éve voltunk együtt. Az 1 év alatt sose volt komoly veszekedésünk, 1-2 kisebb volt talán, szóval nem hinném azt hogy kiszeretett volna belőlem, én meg tudom hogy szeretem. én 28.F ő 25L

Eddig én írtam legtöbbet, én érdeklődtem iránta hogy hogy van stb, ő meg 1x se. Igy van még esély hogy összejöjjünk vagy ő elengedett?

Ilyenre rá lehet kérdezni, mondjuk egy kv mellett, hogy szeretsz- e még, vagy túl tolakodó?



2022. aug. 28. 10:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

2 3 hete nem beszéltek??? Úgy, hogy Te 28 vagy ő meg 25???


Huu... Szerintem készülj fel a legrosszabbra tesó. De állj fel férfiasan és mondd meg neki, hogy most megbeszélitek mi van mert nem vagytok már tinédzserek. Kommunikáció...

2022. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez szakításnak hangzik, nem szünetnek.
2022. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem értek egyet ezzel a "tartsunk szünetet a kapcsolatban" dologgal... De nem beszéltetek meg egy határidőt, hogy meddig tart a szünet?

Mert így a szünet évekig is eltarthat (nyilván sarkítottam).

Miért nem lett kitűzve egy dátum, amikor véglegesen el kell dönteni, hogy együtt maradtok vagy sem? Mert ennek így semmi értelme. Le kell ülni és megbeszélni!

2022. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3. én még várok 2 hetet, majd elhívom valahova. Addig tudunk gondolkodni hogy mi legyen. Jó ötlet lett volna igen, egy célt kitűzni de nem tettük. De szerintem (bár nem tudom mennyi idő szokott lenni ilyenkor) de 1,5 hónap külön már elég idő a gondolkozáshoz, hogy szeretjük e még a másikat, vagy nem.
2022. aug. 28. 11:07
 5/13 A kérdező kommentje:
1. hát figyi, én próbáltam nyitni felé meg beszélgetni, de nem letámadó módon, és nem is a kapcsolatunkról, meg nem is könyörögtem neki, csak érted olyan hétköznapi dolgokról. De mindig én kezdeményeztem a beszélgetést.
2022. aug. 28. 11:09
 6/13 A kérdező kommentje:
2. Én is attól félek, de remélem nincs igazad!!! Ha meg igen, és ilyen kis dologtól vége lett, lehet jobb is.
2022. aug. 28. 11:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
De 2 hét az nagyon sok! Legyél már kicsit tökösebb. Nőként mondom.
2022. aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
“Ilyen kis dologtól”. Mi volt a probléma? Kis dolog miatt nem tartok egy hónapos szünetet…
2022. aug. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7- és itt mire gondolsz? álljak elég hogy most szeretsz- e még vagy nem?
2022. aug. 28. 11:27
 10/13 A kérdező kommentje:
8. Megbántottam. Nem megcsalás meg semmi, félre ne érsd. Csak megbántottam az amúgy is törékeny lelkét.
2022. aug. 28. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!