Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Kb 2 éve kezdődött köztünk ez az egész ezzel a lánnyal, azóta tart a vonzalom mindkettőnk részéről, de igazán sose voltunk együtt. Másfél évig minden nap beszéltünk, együtt jártunk órákra, külön is találkoztunk sokszor, mindig volt valami olyankor, csók és ölelések nélkül sose telt el ilyen alkalom. Alapvetően én rontottam el már az elején, hogy mért nem akart tőlem kapcsolatot, utána hiába próbálkoztam bárhogy, elszúrtam. Később meggondolta magát, és akkor ő szerette volna, ha megpróbáljuk, de akkor meg már én nem.

Végül tavasszal megint úgy éreztem, hogy mekkora idióta vagyok, és ez a lány kell nekem...de akkor már kiderült, hogy a legjobb barátommal van együtt. Bosszúnak indult a dolog, ebben szinte biztos vagyok, de még azóta is tart...

pár hete viszont együtt töltöttünk egy estét, nem volt semmi, de sétáltunk, filmet néztünk utána, kicsit össze is bújtunk.

Van értelme próbálkoznom? Mit kéne tennem?

(A barátságnak már nyilván vége, úgyhogy ez a legkevésbé se érdekel, hogy mennyire nem korrekt.)

22F


2014. nov. 25. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Van.

Legyél rámenősebb, de ne erőszakos!

Ne akard szavakkal megtéríteni, csak csináld!

2014. nov. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!