Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélyem van visszaszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van visszaszerezni?

Figyelt kérdés

lassan 1 hónapja hogy szétmentünk, vagy is hogy szünetet tartunk a bnőmmel, kisebb összeveszés miatt. 2-3 hete nem is beszélünk, hogy lehiggadjunk mindketten. De én már nagyon visszaakarom őt szerezni. Van szerintetek esélyem? Illetve hogyan kéne hozzá fognom? 1 éve voltunk együtt. Az 1 év alatt sose volt komoly veszekedésünk, 1-2 kisebb volt talán, szóval nem hinném azt hogy kiszeretett volna belőlem, én meg tudom hogy szeretem. én 28.F ő 25L

Eddig én írtam legtöbbet, én érdeklődtem iránta hogy hogy van stb, ő meg 1x se. Igy van még esély hogy összejöjjünk vagy ő elengedett?

Ilyenre rá lehet kérdezni, mondjuk egy kv mellett, hogy szeretsz- e még, vagy túl tolakodó?



2022. aug. 28. 10:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amugy mar nem vagytok egyutt. Nem is keres magatol, max most meg illembol valaszol ha irsz neki. Fogadjunk a szunet is az o otlete volt
2022. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
pont így van..
2022. aug. 28. 16:19
 13/13 Senior Séf ***** válasza:
Ennek annyi. A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt bomlanak le. Úgy tűnik, a csajnál most történt meg a dolog.
2022. aug. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!