Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiú 19, Lány 25 éves. Túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú 19, Lány 25 éves. Túl sok korkulonbseg, vagy en nagyitom ezt fel?

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő értelmes, és nem rugóznak ezen feleslegesen, semmi baj vele.
2022. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Én 22N vagyok, rá sem néznék egy 19 éves srácra. Akármennyire is érett agyilag/személyiségileg, épphogy még most érettségizett csak, nekem pedig már bőven megindult a karrierem, tök más életszakaszban vagyunk. 6 év korkülönbség a későbbiekben abszolút semmi, de ennyi idősen szerintem sok nagyon.
2022. aug. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Korábban én is azt mondtam volna, hogy ki van zárva.



Aztán úgy alakult az élet, hogy elég sok nálam fiatalabb (igaz nem hat évvel) emberrel ismerkedtem meg baráti társaságokban és több olyan sráccal is találkoztam (hozzátenném külföld volt, tök más kultúra) akikkel el tudtam volna képzelni (ha úgy alakult volna) a komolyabb ismerkedést is és olyan is volt akivel el tudtam volna képzelni többet is.


Az embereken múlik.

2022. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi ésszel nagy karrierje lehet az embernek😂

" Rá sem néznék" Na, az ilyen nagyképűség miatt marad majd egyedül macskás vénkisasszonyként ez a fajta. De meg is érdemli.

2022. aug. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!