Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 30 evesen még csak két barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 evesen még csak két barátnőm volt és még szűz vagyok van esélyem még találni valakit aki normális?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még csak kettő baratnom volt azok is ilyen egy hónapos kapcsolatok voltak, csók kézenfogva járás ilyenek voltak, semmi szex. Tinderen csak túlsúlyos dundi lányok szoktak írni, kinézetre közepes vagyok úgy kb. van aki szerint jól nézek ki, meg nincs velem semmi baj majd idővel rám talál a szerelem, de szerintem ez csak sablonszöveg, akire rá írok folyton ki offol, kinevet rám se néz, hatalmasak az elvarasok a korombeli lányoknál, a 18-20 évesek meg már nem állnak szoba velem mert öregnek tartanak. Gyerekes nők nálam kizarva, nem fogom más gyereket nevelni... Szinte lehetetlen korombelit találni akinek nincs gyereke, a normális lányok már elkelnek 25 éves korban, a fiatalabb lányoknál lenne csak esélyem de ők a korkulonbseg miatt sokszor visszautasítanak mit lehetne tenni szerintetek? Én úgy gondolom csak pénzzel lenne esélyem már, vagy a fiatalabb lányoknál, ott néha van akinek bejovok meg nekem is csak messze lakik általában. SZerintetek ?
2022. aug. 29. 08:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
nincs
2022. aug. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

ó, nagyon naív vagy, ha azt hiszed, hagynák nevelni a gyereket 🙃

mindenesetre a tindert felejtsd el, vagy legalábbis ne elsődleges ismerkedési módként használd. Járjál társaságba, haverkodj sok emberrel és majd lesz lehetőség

2022. aug. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Még átlagos kinézetű lányt se találni, nekik is vagy van gyerekük vagy hatalmasak az elvárásai.
2022. aug. 29. 08:52
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
30 éves szűzként te magad is vagy kellőképpen "nem normális" ahhoz, hogy illendő legyen hajlandónak lenned esélyt adni a 25 év feletti "nem normális" szingli nőknek, nem gondolod?
2022. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen már nagyon sok nőnek van gyereke.

Nehéz lesz találni, de igazából nem lehetetlen.

2022. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
30 évesen simán felszedhetnél egy 20on éves csajt is. 30 évesen már elég leharcolt egykét nő. Nem nézed a profilképüket?
2022. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
18-20 évesek már idősnek tartanak, nekik nem fér bele a 10-12 év korkülönbség sajnos, vagyis akikkel ismerkedtem nekik nem fért bele. Ne haragudj, de nem fogok leharcolt gyerekes nőkkel szóbaállni csak azért mert szűz vagyok, nem tehetek róla, így hozta az élet, viszont sportolok, izmos vagyok, szóval jó hogy nem fogok leállni mindenféle jött menttel, igazádiból nekem leginkább csak a külső számít, vagyis ezzel be is érném, de még ilyet se találok.
2022. aug. 29. 10:02
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
A 20on éves csajnál azt értettem, hogy 20+ éves. Azt a szót, hogy "igazándi" pedig felejtsd el egy életre. Írd és mond úgy, hogy "igazából".
2022. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Egy gyerekessel miért nem akarsz ismerkedni? Nem kell vele hosszú távra tervezni, nem kell a gyerekét nevelni, viszont lehet, hogy lesz majd szex és akkor ez már egy jó indulás. Valahogy bele kell kezdeni. Tindert meg szerintem hanyagold.
2022. aug. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető társkeresési kritériumok miatt nem találsz magadhoz valót. Túl jót szeretnél, magadat látod extrábbnak, mint ami vagy
2022. aug. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!