Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a probléma velem? 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bazsixxx kérdése:

Mi lehet a probléma velem? 25 vagyok és még mindig szűz. Hogyan lenne esélyem? Átlagos testalkatú vagyok nem vagyok kigyúrva de kövér sem vagyok. Mindig normálisan állok a dologhoz de még esélyt sem kapok.

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma?

2017. júl. 29. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Kevés


a


pénzed


.

2017. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Itt van a szomszédban egy kollégád, neki emellé 2 nyelvvizsgája is van, mindjárt itt lesz, és elmagyarázza, hogy a nőkben van a hiba, szóval ne aggódj 😀
2017. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy nem vetted fel még a telefont és hívtál fel egy rosszlányt! Tudom lehet nem opció nálad, de én 25 felé már tuti elgondolkodtam volna ezen a helyedben, ha szűz lettem volna annyi idősen még.
2017. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Mi lehet a probléma velem?"


Mi honnan a fenéből tudhatnánk? Fogj néhány önismereti könyvet, hanganyagot és kezd el megvizsgálni és elemezni magad, eddigi életedet, hogy miért vagy ilyen szerencsétlen, plusz, hogy itt gyk-n várod a sok ismeretlentől a választ, akik nem is ismernek téged, amire egyedül csak te magad tudod, hogy mi a probléma.

2017. júl. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szűz leszel még évek múlva is. Én 26 éves szűz vagyok és hozzád hasonló testalkatom van és soha nem kapok esélyt. Mondjuk én veszek majd Real Sex Doll-t, ha lesz rá pénzem. Aztán majd dugom a szex babámat minden nap, jobban megdugom, mint mások a feleségüket.
2017. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Aztán majd jó g.e.c.i szagú lesz a Real Sex Doll-om, mert beleélvezek a pinájába. A prostik, meg a nők húzatnak többnyire óvszert a szexhez, ezzel elrontják az egész szexet, mert nem hagynak punciba élvezni. Majd veszek Real Sex Doll-t oszt az nem fog nyavalyogni, hogy húzzak óvszert a szexhez.
2017. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nők még arra se képesek, hogy rendszeresen fogamzásgátló tablettát szedjenek, inkább óvszerrel rontják el a szexet. A Real Sex Doll-ban pozitívum, hogy bele élvezhetünk, mert nem nyafog, hogy jaj húzzunk óvszert, mert nem esik teherbe. A prostik is csak óvszerrel engedik dugatni magukat. A nők még ennyit se tennének meg értünk, hogy engedjék nekünk a pinába élvezést.
2017. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha következő életembe nőnek születek, akkor én majd nem leszek olyan szemétláda, hogy válogassak a pasikban és nem fogom hagyni, hogy a pasik óvszert húzzanak csak, hogy engem megdughassanak. Én minden ronda férfit leszopok majd, mert rendes, kedves lány leszek, senkit meg nem bántok, senkit el nem utasítok. Minden férfinek engedem majd, hogy a puncimba élvezzenek és 65 éves koromig minden engem teherbe ejtő férfinek szülök gyereket.
2017. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy jóképű és nincs elég pénzed. Ennyi a titok.
2017. júl. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!