Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újrakezdeni ?

Figyelt kérdés

Kb fél éves kapcsolaton vagyunk túl az exemmel. Szeretjük egymást még most is, s szeretné újra kezdeni, én pedig a kettő között állok. A probléma az volt, hogy sok volt a feszültség kettőnk közt és a viták veszekedések. Sajnos Ő nagyon irányító típus, mindig megakart mondani mindent, hogy mit hogy csináljak. Nekem is vannak hibáim ez tény, azonban én próbálkoztam mindig tenni ellene, mindig próbáltam megfelelni neki, s kicsit lassabban is ment a fejlődés vagy előrejutás akkor is próbáltam tenni érte. Nagyon jól megértettük egymást általában viszont a veszekedések es viták miatt én már kikészültem idegileg, sajnos Ő nagyon hirtelen ember, meggondolatlanul beszél olykor, s nem gondolja át mik lehetnek a mondatainak a következményei, míg én egy nagyon nyugodt ember vagyok, ezáltal ami nekem veszekedés az neki még közelében sincs. Többször is szét mentünk aztán újra kezdtük a kapcsolatot, aztán most úgy néz ki véglegesen is. Viszont a napokban megkeresett hogy, megbánta ahogy viselkedett és bocsánatot kért ahogyan én is az általam okozott sérelmekért, s szeretné újra kezdeni, mert hogy egy kapcsolatban vannak problémák, s megkell beszélni azokat, változtatni kell rajtuk. Azonban a fent említettek miatt, különböző személyiség, nem lehettem önálló mellette úgy éreztem, mindent megakart szabni, mindenbe belekötött, nem tudom hogy az alaptermészetén tudna-e változtatni (természetesen nekem is kell változtatnom a hibáimon) és hogy ez működhetne köztünk hosszú távon. Úgy éreztük, hogy mi összetartozunk, és egymásnak lettünk teremtve, legalábbis eleinte. Szóval a kérdésem az lenne hogy többszöri neki futásra ez mennyire működhetne ez, van értelme újra belekezdeni ebbe az egészbe ? Azt érzem hogy már belefáradtam az állandó vitákba és veszekedésekbe, de nagyon hiányzik és legszívesebben vele lennék, de ha nem változik semmi, már pedig a viselkedésén azt látom, hogy nem, akkor csak fájdalmat okozunk egymásnak újra és semmi értelme próbálkozni.

Köszi a válaszokat!


2022. aug. 29. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb az, hogy te tudod meddig akarsz szenvedni. Ha kellenek az ujabb ideg feszko hajrá, ha nem akkor meg keresel egy nyugodt embert. De valszeg az elobbit kényelmesebb választani mint a keresés ami fáraszto.
2022. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a problémákat egy kapcsolatban meg kell beszélni. Ti nem vagytok kapcsolatban. Akkor kellett volna.


Én szerintem nem jönnék össze olyannal, akivel már egyszer szakítottunk.


Persze te tudod, ez csak az én véleményem.

2022. aug. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Ha még próbáltam is vele megbeszélni, sokszor olyan hirtelen haragú volt, hogy vagy megsértődött vagy elküldött és nem akart beszélni róla, aztán idővel lenyugodott és megbeszéltük (volt hogy pár óra, pár nap, 1-2 hét) de talán szerintem ezt nem így kellene kezelni, ha már ezzel jön, hogy beszéljük meg.
2022. aug. 29. 15:01
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem lehet vele beszélni -> nem alkalmas kapcsolatra.


Az rendben van, hogy veszekedtek, de nem kell azonnal szakítani is.


Továbbra is kezeld fenntartással a válaszom, nem tudom teljesen átérezni, az én álomvilágomban nincs se veled se nélküled kapcsolat

2022. aug. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem egyből szakítottunk, ez a veszekedés vagy vita ez folyamatosan fennálló probléma volt, legalábbis én annak vettem, szerinte ez nem veszekedés csak kicsit nyersen fogalmaz és ebből gondolhatom én azt hogy ez veszekedés, de ez akkor sincs így rendjén hogy egy párkapcsolatban napok kellenek hogy megtudjuk beszélni, legalábbis előző kapcsolataimra ez nem volt jellemző.
2022. aug. 29. 15:20
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Olvasgass egy kicsit a bántalmazó kapcsolatokról. Aztán az eszedre hallgatva dönts.
2022. aug. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Igen bántalmazó kapcsolat.

Nekem is volt hasonló. Ott is en is ezt kaptam hogy még ő oktat engem hogy mindent meg kell beszélni,mindent meg tudunk oldani, de később is mindog miatta voltak veszekedések es a beszélgetéskbol is az van hogy én nem válaszolok jól, én nem válaszolok helyesen.


Ez a mindent meg kell beszélni ez az ilyeneknél csak (manipulativ) duma. Nem változnak.

2022. aug. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs

Olyan

Hogy

Újrakezdés.

Pont.


Ha nem hiszed, próbáld ki, majd megtudod.

2022. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlen lett vége. Újra ez lenne, hogy csak veszekedtek, nem lenne rá megoldás, besokallna valamelyikőtök és újra szakítanátok. Igényli a volt párod a feszkót, drámát. Neked pedig nyugodt ember lévén ez szenvedés. Szerintem nem érdemes újrakezdeni.
2022. aug. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A szerelem nem fogja megváltoztatni az alap személyiségét, erről ne is álmodj. Ha szorongva, stresszben akarsz élni, akkor áldozd fel magad nyugodtan, ez a te döntésed. Vagy esetleg add meg magatoknak az esélyt arra, hogy egy hozzátok illő emberrel boldogok lehessetek..
2022. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!