Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újrakezdeni? . Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdeni? . Van értelme?

Figyelt kérdés

Egy 10 hónapos kapcsolatomnak lett vége novemberben...igen, csak 10 hónap de nekem ő volt az akit eltudtam(-nék) volna képzelni életem végéig...Minden olyan tökéletes volt, legalábbis annak tűnt. Építő kapcsolat volt, talált a gondolkodásmódunk, tevékenységeink...stb. Juliúsban megcsalt. Augusztusban megtudtam...(én vak..) de nem szakítottam. Tudta, hogy én vagyok az aki jobban szereti a másikat. Aztán felkerültem Kolozsvárra...naívan azt hittem, hogy együtt maradunk...persze, nem így lett. Nem keresett... November közepe fele lett vége igazán...ha én ne akarjam annyira, talán még hamarabb. Most néha ír olyan smseket, hogy hiányzom és bár visszacsinálhatná az egészet. Tönkretette, tudja. Hiányzik....ragaszkodó típus vagyok.

A szüleim sosem bírták...mégis a másik felemet láttam benne, csak benne. Most mindenkiben őt keresem....


2014. febr. 10. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én csak annyit tudok mondani, hogy aminek egyszer vége lett, annak nem ok nélkül lett vége. ha valaki egyszer megcsal, könnyen megeshet, hogy mégegyszer megteszi. :/ én férfi ésszel nem tudnék megmaradni olyan mellett többé, akit valaha is megcsaltam, és olyannal sem állnék össze soha, akiről tudom, hogy már egyszer megcsalt. sok sikert a döntéshozásban :)
2014. febr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
...köszönöm. :)
2014. febr. 10. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Most lett vége egy hosszú kapcsolatomnak, pedig már az egész életemet elterveztem vele, viszont a szakítás után úgy voltam vele, hogy ha lenne lehetőségem, hogy újra kezdjem, akkor se tenném. Aminek 1x vége lett, azt nem érdemes erőltetni.
2014. febr. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!