Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor hagyott ott a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hagyott ott a párom amikor beteg lettem?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, 4 éve vagyunk együtt, ő 30 éves. A covidot elkaptam 2020-ban, kórházba is kerültem. Nagyon vigyáztam magamra pedig. Akkor ápolt aztán otthon.

Most márciusban újra elkaptam! Azóta minden bajom van. Szédülök, hányingerem van, állandóan beteg vagyok. De tényleg. 1 hónapból 10 napot lázas, taknyos vagyok. Eljegyzésünk is volt, de a menyasszonyom most jelentette be, hogy elhagy mert nem élet ez így! Egy beteg ember mellett. Most összeomlottam teljesen. Mit tanácsoltok? Itt vagyok egészség nélkül, a munkahelyekről kirúgnak a hiányzások miatt ….


2022. aug. 29. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Koltozz tibetbe
2022. aug. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezd meg az (ex) menyasszonyod, hogy mi az oka annak, hogy elhagy ÉS figyelj oda. Normális esetben egy empatikus ember nehezen hagy ott és okoz fájdalmat egy beteg/betegeskedő embernek és inkább a megoldást keresi. Tehát ha ide jutott, akkor annak mélyebb oka is lehetett, mint hogy nem lehet veled kimozdulni, mert folyton beteg vagy.
2022. aug. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Van valami tartalékod? Anyagiakra gondolok.

A nő, ha emiatt elment, akkor vele már nem érdemes foglalkozni, mondjuk szerencsésebb lett volna, ha hamarabb kiderül, hogy milyen.

Amúgy minden rendben volt köztetek? Vagy volt valami más oka is ennek?

2022. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
70%
Ugyanebben voktam. A választ a kettes leírta. N
2022. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy a covid miatt van és nem más a bajod? Nekem ez nem úgy tűnik, hogy covid miatt lenne…nem artana egy alapos belgyógyászati kivizsgálás és vérvétel.
2022. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok, és az igazság kedvéért hozzátenném, hogy:

1) Biztos van olyan nő, aki tényleg azért szakít, mert épp nem buli az élet. Ha te komoly kapcsolatot keresel, akkor érte nem kár.

2) Előfordulhat, hogy hiába empatikus valaki, egyszerűen tényleg besokall, mert már elmúlt a szerelem és bármitől besokallna. Ez nem feltétlenül valamelyikőtök hibája, mert nem biztos, hogy hiba - egyszerűen a kapcsolatotok nem egy egész életre volt tervezve. Jobb, hogy vége lett.

3) Rengetegen vannak, akik önmaguk sincsenek tisztában a valódi érzéseikkel, nem tudják értelmezni és megfogalmazni mi a valódi problémájuk. Tehát hiába kérdezed meg és figyelsz oda, nem tud értelmeset mondani rá, így nem kerülsz előrébb. Ezen sajnos a másik félnek kell változtatnia, vagy megteszi és jobban megértik a jövőben, vagy ezzel együtt kell élnie az életét. De azért fontos, hogy mielőtt rásütöd ezt valakire, gondolkozz el te magad, hogy biztos mindenre odafigyeltél-e és megértetted-e.

2022. aug. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érezheti úgy, hogy valamiért nem is akarsz meggyógyulni, sőt akár előle menekültél ebbe? Mondjuk nem mész el orvoshoz vagy nem hallgatsz rá, ha ő javasol valamit...? Nem biztos, hogy ez az oka, de ez elég gyakori.
2022. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem az okot. Nem tudunk menni sehova, nem lehet beülni egy étterembe, mert a hányinger miatt szaladgálok a mosdóba, ha nem is mondom látja az arcomon hogy szédülök és idegesítő. Plusz orvosról orvosra megyek, de nincs diagnózisom. Tényleg mindenhol voltam, a neurológus mondta, hogy sajnos sokaknak lett ilyen baja, de nincs erre egyértelmű magyarázat amire konkrét gyógyszert tudna felírni mert látszólag nincs oka az egésznek. Írt fel egy gyógyszert általános szédülésre, hányingerre, de nem szabad állandóan szedni, meg nem is annyira hat. Azt tanácsolta, hogy talán ha kimegy belőlem a vírus és az oltás teljesen akkor jobban leszek. Ez lehet 1 év is akár, nem tudni.
2022. aug. 30. 08:46
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyi miatt elhagy, azért nem is kár. Persze tudom, könnyű mondani. De azt írod menyasszonyod. Hát ez lenne a jóban rosszban, egészségben betegségben?

Egyébként, lehet hogy képbe került neki valaki. De azt már nem volt mersze megmondani .

2022. aug. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!