Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan, hogy ha egy férfi más nőre (is) gondol, akkor biztos baj van a kapcsolatával?

Figyelt kérdés

Létező nőre, akit ismer, nem fantázialényre.

Akkor miért jelenti ez azt, hogy nem boldog a mostani kapcsolatában?


2022. aug. 30. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol van ilyen??? MÁGLYÁRA VELE, AZONNAL!!!
2022. aug. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha szexre gondol, vagy arra hogy milyen jó lenne vele együtt lenni, ha az ő nője lehetne és közben otthon várja a bnője/felesége akkor szerintem az már kuka.

Azért jelenti azt, mert valami hiányzik a jelenlegi kapcsolatából, ami viszont a másik nőben megvan, vagy legalábbis ő ezt fantáziálja hogy megvan vagy azzal a nővel biztos ez így meg úgy lenne (közben ki tudja).

2022. aug. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

2 válaszul

Nagyon messze vagy a valóságtól barátom. Attól mert egy 44 éves nővel élek együtt és soha nem hagyom el attól még simán fantáziálok 20 nőkről, mert az agyamnak ők tetszenek. Az a baj ha a fantáziálás nem csak elvi szinten halad. A nők is fantáziálnak szex közben más pasikról, masztizás közben nem a párjukra gondolnak ők sem......tisztelet a kivételnek.

2022. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor nálatok se sűrűn vannak rendben a dolgok. Én nem gondolok szex közben más nőre, barátom. Ha szeretsz valakit nem képzeled ahogy a másikat rakod..
2022. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha én más pasira gondolnék, az azt jelentené, nem vagyok szerelmes, nem igazi a kapcsolat.
2022. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azert gondol masra, mert valamit nem tudsz megadni neki. A masikrol meg azt hiszi, hogy tole megkapna. Aztan ez vagy igaz, vagy nem. A lenyeg, hogy keves vagy neki, masra vagyik, de kimondani azt nem tudja, vagy nem meri.
2022. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"valamit nem tudsz megadni neki"


Erre valaki mondjon példát légyszi.

2022. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Ez leginkabb erzelmi hatteru. Nem ugy szereted, ahogy o elvarna.
2022. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
hát bizony én csak akkor fantáziáltam más pasiról szex közben ha nem volt rendben a kapcsolatom. Amikor minden oké volt, eszembe nem jut más.
2022. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

mindenki félreértette, aki ezt szexfantáziának értette.

valakire gondolni, az nem egyenlő a szexfantáziával!

2022. aug. 30. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!