Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 34 éves nő és 31 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves nő és 31 éves férfi kapcsolata. Több fennálló probléma,mi lenne a megoldás?Túl kevés szex

Figyelt kérdés
Mi a túl kevés túl sok objektíven nézve? Sajnos nekem olyan munkám van jelenleg ami eléggé kimerít, így nem igazán van kedvem sokszor mert elfáradok.Hiába van meg a vágy. Új munkára nincs kilátás egyenlőre, nemtudom mit tegyek, elveszíteni sem szeretném a páromat,rettegek,hogy máshoz megy majd vagy megcsal.

2022. jan. 26. 10:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Objektívan nézni értelmetlen. Ami neked, vagy párodnak kevés, az kevés.

Munkahelyi fáradtság rövidtávon érthető, de egyet ne felejts: a cég nem fog megsiratni, amikor tönkremegy a kapcsolatod, idegösszeroppanással pszichológushoz kell járnod és fizikailag lerobbansz.

2022. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%

Ki a férfi és ki a nő ? :D


Fontos.


Pasi ha nem kapja meg előbb utóbb másnál keresi a megoldást. Ideig óráig lehet magyarázni miért. Ha nincs oka akkor feszültség lesz köztetek és még jobban megritkulhat, vagy meg is szűnik akkor pedig már csak idő kérdése mikor csal meg, vagy szimplán hagy el.

2022. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. De akkor mi a megoldás? Felmondani nem tudok mert nincs más munkalehetőségem sajnos, előtte hónapokig ültem itthon és elment majdnem minden tartalékom. Szenvedek így de dolgozni meg muszáj. A fizikai munka meg teljesen kiüt.
2022. jan. 26. 10:29
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod sokkal sűrűbben igényelné, akkor ez hosszabb távon okozhat komoly gondot. Ha neki ez elég, akkor semmi gond.
2022. jan. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Sűrűbben igényelné igen. És ami azt illeti én is,de én bennem elnyomja a fáradtság. Nemtudom mit tehetnék.
2022. jan. 26. 10:32
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

#3: csináld azt, mind mindenki más: munka mellett keressél új álláslehetőséget. Amikor van, váltasz.

A jelen helyen meg beszélj a főnököddel, hogy fizikailag ezt nem bírod, adjon más fajta munkát is, vagy csökkentse a munkaidődet (persze a fizetésed is csökkenni fog).

2022. jan. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ezt csinálom, keresek mellette más lehetőséget csak nem egyszerű. A többi amit írtál nem opció,műszakban vagyok, a munkaidő meg így fix. Más helyére is csak ideig óráig tud betenni ha valaki hiányzik.
2022. jan. 26. 10:35
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Ha szeret és kötődik hozzád, akkor nem fog máshoz menni, de hosszabb távon ez így tényleg nem jó egyikőtöknek sem.

Beszéld meg vele, esetleg segítsen másik munkát találni neked.

Addig azért te is próbálj időnként a kedvében járni szexuálisan, hogy ne érezze azt, hogy elhanyagolod.

2022. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Hát a "minőségi" szabadidőt együtt kéne töltenetek.


Időt kell felszabadítani. Sok sorban egymás után végzett munkát párhuzamosan kell végezni és akkor több időtök lesz együtt.

Együtt mentek vásárolni helyett, egyikőtök megy a másik takarít, ebédet főz. Kirándulás, pihenés a közös szex legyen együtt ne a bevásárlás :) Addig lehet mást csinálni. Ha hét közben pedig a telefon, számítógép, TV idejének csökkentésével lehet időt nyerni. Nem maradtok le semmiről ha em sorozatoztok meg ilyesmi. Helyette szex az jobb :)

Ha a párodnak ezek nem felelnek meg és nem hozza meg a kompromisszumot akkor biza nem ő a te embered... :(


Munka keresést pedig nem szüntetném be. Ha kikészít akkor mindegy hogy van -e párod vagy nincs kikészít így is úgy is.

Viszont semmi képpen se szolgáltasd magad ki neki, hogy nem tartod el minimum magadat. Azzal megjárhatod nagyon.

2022. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

"Több fennálló probléma,mi lenne a megoldás?"

Mihamarabb megoldani a fennálló problémát. Ha rossz a munkád, képezd magad és keress mást. Hogyha szeret, biztosan támogatni fog és egy ideig türelemmel lesz, de ha nem teszel a javulásért, meg fog romlani a kapcsolat.

2022. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!