Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ti mennyire hagyjátok, hogy a kapcsolataitokban a férfi "vezessen"?

Figyelt kérdés
Mint a táncban. Volt/van erre igényetek vagy még a gondolata is felháborító. Esetleg indokoljon, akinek ideje engedi és a korotokat is írjátok oda legyetek szívesek.
2019. dec. 1. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
74%

Talán eltévedek? Vagy miért kell vezetni egy műszaki diplomás nőt? Vicces :)

Mit kell ezen indokolni? Vezetni kisgyereket kell és autót, nem felnőtt embert.

2019. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

"Mint a táncban."


Az nagyon régen volt, teljesen kikopott a mainstreamból, egyszóval elmúlt.

2019. dec. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Úgy értve, ha ismert a kapcsolat iránya és kerete, onnantól a férfira bízzátok a lépéseket úgymond és követitek vagy "ráncigáljátok", ha nem azt lépi, amit ti gondoltok és elkezdenétek rumbázni mondjuk keringő zenére...
2019. dec. 1. 23:16
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem amikor a férfi a domináns, de ezt nem azt jelenti, hogy onnantól kezdve tátva marad a szám és csak a parancsára/csettintésére várok. Igenis vannak eltérő táncok, ahol megbeszéljük, hogy melyik miért lenne jó és melyiket válasszuk. De a mindennapos csip-csup ügyekben szinte szabad kezet kapott a barátom.
2019. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%
Nekem még mindig nem világos, mi ez a vezetés. Vezetni azt szokás, aki nem tudja, merre megy. Ha tudjuk, merre megyünk, nem kell vezetni senkit.
2019. dec. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Most már rettentő unalmasak ezek a kérdés dömpingek, hogy miért nem szolgáljuk ki a férfit, miért kell vezetni minket, miért csak qurvulással keresünk sok pénzt.
2019. dec. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a gyakorlatban hogy kell elképzelni? Tegyük félre kicsit az analógiázást.
2019. dec. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#5-6. Mert valahogy mégsem tudják sokszor mit akarnak, még ha azt is mondják. Max a célt kitűzik, de fingjuk nincs hogyan jutnak oda. Megy az egyhelyben toporgás, a panaszkodás, aztán mikor a hapi azt mondja, hogy oké, akkor szerintem így jussunk egyről a kettőre, akkor hiszti és folytatódik a panaszkodás, nem változik semmi.
2019. dec. 2. 00:40
 9/24 anonim ***** válasza:

Nincs ellenemre, ha okos, racionális ember. Normális indokokkal szívesen követem, ha jobb döntéseket hoz, mint én tenném abban a helyzetben. Nem bántja az önérzetem. De azért hülyeségnél kezembe szoktam venni a dolgokat.

23N

2019. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9 válaszában van a lényeg, köszi, így azt hiszem jobban ki tudom fejteni.

Leginkább arra értendő a kérdés, hogy olyan helyzetekben, ahol ti nem mertek vagy akartok döntést hozni, de döntéskényszer van valamilyen szinten, akkor ha a férfi dönt követitek-e, jónak tartjátok-e, ha ilyen a párotok vagy nem.

Abszulút nem az olyan szitukra kell gondolni, hogy utasításba adják nektek mi legyen a vacsora. 😃

2019. dec. 2. 01:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!