Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ujra lehet probaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ujra lehet probalni egy mentalisan beteg emberrel a kapcsolatot, ha rendesen jar szakemberhez es a gyogyszerek miatt tunetmentes?

Figyelt kérdés

Azert mentunk szet mert nem voltam jol, es azt mondta az exem,hogy elobb tegyem magam rendbe. A gyogyszereim mar bealltak rendesen, azota jol mukodnek, anno meg nem igy volt, pszichologushoz is jarok es kezdenek megoldodni a problemaim, amik gyermekkorbol fakadnak.

Megerne meg egy probat neked a kapcsolat vagy mar felejtos lenne neked?


2022. aug. 31. 07:25
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
89%

Én nagyon nem-et mondanék.


Volt màr dolgom pl borderline-os csajjal, egy rosszabb napjàn jobban megijesztett, mint bàrki valaha. Kezelés mellett.

2022. aug. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem. Teljesen kizárt. Mentálisan beteg emberrel soha nem szabad semmilyen kapcsolatot kezdeni. Ha szedi a gyógyszert ha nem.
2022. aug. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem borderline vagyok.

Rosszabb napjaimon max nincs kedvem sok mindenhez, de kivel nincs ilyen.

Egyebkent nem lett volna gond a kapcsolatunkban, ha mar bealltak volna a gyogyszerek, csak hat az nem ket het.

2022. aug. 31. 07:29
 4/20 A kérdező kommentje:

2


Hat akkor jol kiba.szott minden mentalis beteggel az elet,mert ennyi erovel soha nem lenne kapcsolata egynek sem :D

2022. aug. 31. 07:30
 5/20 A kérdező kommentje:
Es nem erzem fairnek,mert nyilvan nem en tehetek rola, sok trauma miatt van, amit nem sikerult feldolgozni idoben, ezen vagyok most.
2022. aug. 31. 07:31
 6/20 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező hiába lázadozol. Egyszerűen ez van. Nekem volt szerencsém két mentálisan beteg barátnőhöz, kezelve voltak szedték a gyógyszert. Soha többet az életben nem szeretnék ilyesmit. Egyszerűen önsorsrontás. Megértem, hogy neked ez adatott meg. De ne várd el a másiktól, hogy simán dalolva fogadja el a helyzetet ha ő nem akarja vagy nem érzi úgy. Nem elsz hibás csak azért mert nem akarja a saját sorsát elb..szni.
2022. aug. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
En megertem,ha vegul nem akarja,csak o mondta,hogy tegyem rendbe magam eloszor. Annyit gondolom megerdemlek,hogy bocsi,nem,megsem akarom. Nem lazadozok egyaltalan, ot se zaklatom ezzel.
2022. aug. 31. 07:37
 8/20 Noren1989 ***** válasza:
64%

#3, példàt írtam...


Amúgy az exed csak motivàlni akart/szimpla kifogàst keresett. El kell engedni, hiàba az utalgatàs az újrakezdésre.

2022. aug. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%

A válaszokból kiderül, mennyire sok a tudatlan és előítéletes ember. Nem tudják, hogy a lelkibetegségek egy része ténylegesen és véglegesen meggyógyítható, akárcsak sok más betegség. Minden ötödik ember átesik például az életében egy komoly depressziós szakaszon, amit kezelni kell, de utána legtöbbször végleg elmúlik. Nekem van olyan ismerősöm, aki még pszichiátriai zárt osztályon is feküdt, de utána teljesen helyrejött, normális életet él és semmi problémája nincs. Valóban vannak gyógyíthatatlan, illetve kis eséllyel gyógyítható lelkibetegségek, de a többségük nem ilyen. S még a nem gyógyíthatók így része is gyakorlatilag tünetmentessé tehető gyógyszerekkel. Nehogy már egy életre szóló stigma legyen, hogy valaki egyszer átesik egy lelkibetegségen. Ez tiszta középkor.


Ha a kérdező megírná, hogy konkrétan mi a diagnózis, akkor talán jobban fel lehetne mérni, mennyi esélye van tartós párkapcsolatra. Egyébként pedig, hogy őszinte legyek, az a társ, aki azt mondja, hogy előbb tegye magát rendbe, nem is igazán érdemli meg azt, hogy visszakéredzkedjen hozzá. Az igazi társ a betegségben teljes mértékben a párja mellett áll és támogatja. Az nem szeretet, hogy "csak akkor szeretlek, ha jól vagy". Én a kérdező helyében másik társat keresnék, aki feltétlenül tud szeretni.

2022. aug. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Meredek lenne.
2022. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!