Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 napal ezelött össze rakatam...

2 napal ezelött össze rakatam a gépem egy szakemberel és mikor haza mentem akkor 5ször pityogot mivel én nem értek hozzá ezért hagytam elvégre a windows be jöt és ment rendesen?

Figyelt kérdés
Azon a 2 napon egyfojtába ment a gép és játszotam meg neteztem. A tesom mondta hogy az 5 pityogás a processzor vagy alaplap hiba. Szerintetek ez végleges hiba lehet?

2018. jún. 26. 23:25
 1/10 anonim válasza:
Próbáld ki egy másik procival ha azzal se megy akkor alaplap csere.
2018. jún. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs arra lehetőség hogy másik processzort rakjak bele. Alaplapot meg processzort cseréltem csak. Egy i3 8100 at rakatam a gépembe. Remélem orvosolható még a helyzet.
2018. jún. 26. 23:53
 3/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:

Nyugi. Működött egész nap? Az az 5 pittyogás biztosan nem végzetes hiba mindössze feltűnt az alaplapnak valami.

Fontos, hogy hány rövid és hány hosszú pittyogás volt illetve ezek milyen sorrendben. Ha csak egyet vagy kettőt pittyan röviden az azt jelenti, hogy minden rendben :)

2018. jún. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Röviden 5öt
2018. jún. 27. 01:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt írják a neten hogy 5 rövid pityogás processzor hiba.
2018. jún. 27. 01:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha szakemberrel rakattad össze akkor már nála is pittyognia kellett.Vagyis hivd fel és kérdezd meg tőle hogy ez mi?
2018. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdemes volna megkeresni az adott laphoz, bioshoz tartozó beep code listát. Nem kell találgatni, feketén, fehéren le lesz írva. A szakinak grat.
2018. jún. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Tehát a pittyogás után használtad még 2 napig hiba nélkül a gépet vagy két nap után pittyogott 5-öt és azóta el sem indul?
2018. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amikor bekapcsolta gondolom akkor pittyogott és nem törődve vele igy használta 2 napon át egyfolytában.

De ha ennyire gépfüggő vagy akkor már kideríthetted volna a neten hogy miert pittyogott.

De mint irtam a "szakit" veresd meg...vagyis keresd meg :D és kérdezd meg tőle és persze ha olyan a hiba esetleg szerelési akkor gariba csinálja meg vagy fizesse ki.

2018. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már tudom hogy az 5 sípolás processzor esetleg alaplap hiba lehet. De mivel a gépnek semmi baja ezért nem tudom miért sípol.
2018. jún. 30. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!