Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A külső körülmények miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső körülmények miatt megváltozott a véleményem gyerekvállalás kapcsán,ekkora baj?

Figyelt kérdés

Mikor mi évekkel ezelőtt osszejöttünk még nem láttam ilyen borusnak és nehéznek a fiatalok, az emberek és az ország anyagi gazdasági helyzetét. Akkor még nem volt ennyire nehéz talpon maradni. Most csak a bizonytalanságot látom érzem..


Akkor még úgy gondoltam később jöhet egy gyerek de most már nem akarom és nem merem bevállalni mert magamat is nehéz eltartani..és élni nincs is idő..


Rzt többször elmondtam már barátnőmnek, de úgy érzem ő kifogásnak érzi. Pedig nem, félelem lett rajtam úrrá, mert nem akarom magam se még nehezebb helyzetbe hozni egy gyerek pedig az lenne..34f


2022. szept. 1. 15:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Megértem a barátnődet, gondolom azt beszéltétek meg, hogy mindketten akartok gyereket, te most visszakoztál az ő jővőjét is befolyásolva. Én ha ígérek valamit azt be is tartom...
2022. szept. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%

Tudod, a gazdasági és anyagi helyzet folyamatosan változik, egyszer fent, egyszer lent. Ez így ment mindig is és mindig is így fog. Ha a jövőtől való félelem miatt nem vállalnánk gyereket, akkor már kihaltunk volna.


Ettől függetlenül ha most annyira szarul állsz, hogy magadat sem tudod eltartani, úgy én sem vállalnék gyereket. Amíg nem jössz egyenesbe, ne vágj bele. A barátnőd elég felelőtlen, ha ő ilyen helyzetre gyereket vállalna, hacsak ő nem keres nagyon jól. Mit gondol miből fogjátok eltartani a gyereket, szeretetből? Az sajnos kicsit kevés hozzá. Aztán meg majd azért fog folyton b*sztatni, hogy miért nem dolgozol többet, hogy egyáltalán legyen mit ennetek. Szép kis jövőkép.

2022. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
38%
Ó, így soha nem lesz gyerek. Mindig lehet valamire fogni.
2022. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%

Teljesen igazad van kérdező, ne hallgass a fentiekre.

Én megértelek,no vagyok és ugyanígy érzek.

Eleinte én is szerettem volna, de egyre inkább érzem, hogy nem ez az, amire vágyom. Én is nehezen mondtam el a paromnak.

24N

2022. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Én is ugyanígy vagyok Kérdező, csak nőként. Egyre gyakrabban azon vagyok,hogy nekem jó gyerek nélkül is. Én konkrétan 2 napja raktam ezt az asztalra, mert ha ő mindenképp akar, akkor ne raboljam az idejét. Ő neki sem fontos, van egy már, ő rám bízta és támogat a döntésemben.
2022. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Igen, mert tettetek egymásnak egy kimondatlan ígéretet. Ez így most úgy néz ki, hogy hülyítetted a barátnődet, és gyanítom, ezek után elvárod, hogy melletted maradjon, "ha szeret, megérti" jeligével, amikor ő meg igenis akar gyereket. Ha ennyire megváltozott a véleményed, engedd el, ne foszd őt meg valamitől, amit ennyire akar.
2022. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
32%
Ez tényleg kifogás. Ha nem akarsz gyereket, nem kell hülyíteni a másikat.
2022. szept. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Ezen mi hulyites ?

Én is úgy mentem bele a kapcsolatba, hogy biztos voltam benne, szeretnek gyereket. Aztán annyira megváltozott minden körülmény, hogy örülök, ha magamat fenn tudom tartani illetve a párommal a lakást.

Ezért én elé álltam és elmondtam neki, hogy bennem megváltoztak a dolgok. Megértette és elfogadta, neki mindegy volt, hogy lesz e vagy sem.

2022. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%

"Rzt többször elmondtam már barátnőmnek, de úgy érzem ő kifogásnak érzi. Pedig nem, félelem lett rajtam úrrá, mert nem akarom magam se még nehezebb helyzetbe hozni egy gyerek pedig az lenne..34f"


Most kit akarsz hülyíteni? Èvek óta vergődsz itt minden nap, eddig azèrt nem akartál gyereket mert a barátnőd nem takarít így még úgy, nem pakokászik úgy ahogy te elvárnád, nem úgy takarèkoskodik, meg nem úgy csinálja a körmös másodállását ahogy neked tetszene...

Most meg jössz itt a gazdasági helyzettel... Persze, hogy kifogásnak tudja be. Nem olyan hülye mint te gondolod.

2022. szept. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%
De ez most miért és kinek baj? Ezek szerint te egyenesen, őszintén megmondtad, nem lesz gyerek. Ő ezt ezek szerint elfogadta, hiszen veled marad.
2022. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!