Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyanakodhatok, hogy jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanakodhatok, hogy jelent neki valamit ez a nő?

Figyelt kérdés

Előbb értem haza a munkából, mint szoktam, és arra léptem be a lakásba, hogy a férjem beszélget valakivel (mint kiderült Facebook-hanghívásban).


Nem vett észre, én meg nem akartam zavarni, mivel nyitott ajtó volt, és elég hangosan beszélt, mindent hallottam.


Egy fiatal kolléganővel beszélt (párom az 50-es éveiben jár!), egy közelgő prezentáció kapcsán. A lányka nagyon izgult, pályakezdő.

A párom olyanokat mondott neki, hogy ne szorongjon, ő végig ott lesz vele, hogy próbáljon meg csakis őrá figyelni, a szemébe nézni, kikapcsolni mindenki mást majd, akik még jelen lesznek.

Magázódva beszéltek, és ez a mondat ütött szíven: csak maga meg én, csak mi ketten leszünk valójában ott, csak rám figyeljen, a szemembe nézzen! Nincs egyedül, majd figyelek, hogy minden rendben menjen.


szerintetek kell ebbe többet látnom, vagy félreértem? nagyon kihangsúlyozta a nőnek, hogy csak maga meg én, csak mi ketten, képzelje azt, hogy ketten vagyunk a teremben, senki másra ne figyeljen...


2022. szept. 2. 13:34
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
87%
Ezzel szerintem csak nyugtatni próbálta, és levenni róla a terhet. Mivel ha csak a kollegáját képzeli oda, akkor nem fog annyira izgulni és sikeres lesz a prezentáció. Túlgondolod ezt szerintem. Nincs benne több.
2022. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
86%
Ebbe szerintem sem kell semmi rosszat belelátni. Csak mint kolléganőt nyugtatta.
2022. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
22%

Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, magam is közel vagyok már az 50-hez, hasonló környezetben dolgozok én is.

Amelyik férfiban nem mozdít meg semmit egy helyes gyakornok lány, az vagy meleg, vagy beteg. Főleg, ha a lány is jár a nyakára, minden férfi eljátszik a gondolattal, mi lenne ha?

Amúgy a leírásod alapján nyilvánvaló számomra, hogy imponálni szeretne a nőnek, finoman, úriember módjára, de mégis csak vagánykodik neki😃.

Persze ez még nem jelenti azt, hogy be is adja rögtön a válópert.

49F

2022. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
88%
Az úszó edző is ilyeneket mondana verseny előtt a tanítványnak. Engem inkább az érdekel, miért otthonról beszélnek, miért nem a munkahelyen személyesen?
2022. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

de ti nem hallottátok a hangját, ahogy mondta.

annyira hangsúlyosan és lassan mondta ezeket: csak maga meg én, senki más, csak mi ketten, a szemembe nézzen, senki másra, képzelje el... nem tehetek róla, de az ugrott be, hogy valójában a párom vágyna egy ilyen helyzetre, amiben csak ő meg ez a fiatal nő van.

még soha nem hallottam senkivel így beszélni! nagy átéléssel mondta, kicsit olyan szenvedélyesen...

2022. szept. 2. 13:48
 6/56 anonim ***** válasza:
35%

Magázódnak tehát nincsenek meghitt viszonyban egymással,

még ha a férjed szeretné is azt.

Nem kell bele gondolni többez egyelőre,de szerintem tartsd nyitva

a szemed és füled.Egyébként én leütöttem volna nek ia labdát,

mégpedig úgy hogy bemegyek és azt mondom neki,

csal te és én baby kettesben! :-))) A reakciójából sok minden kiderült

volna....

2022. szept. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
73%

1-es vagyok


Persze, mert ezzel a hangsúllyal és a lassú beszéddel is a lány nyugtatására volt hatással. Teszem hozzá, valószínüleg minden hasonló korú férfi vágyna egy fiatal nőre, de van esze és csak elméletben gondol rá

2022. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
84%

Ez alapjában véve lehet csak motiváló beszélgetés.

Viszont ha egy feleségben megkondulnak a vészharangok akkor annak oka van. Van olyan hogy női megérzés, és olyan is hogy mindenki tisztában van vele hogy milyen a házassága. Tehát neked kell tudni (mi nem tudhatjuk), hogy milyen a házasságotok a férjeddel. Vannak e közös programok kettesben, milyen a szexuális életetek, van e intimitás (lelkileg) köztetek?

Akkor tud egy házasságba beférkőzni egy harmadik fél, ha abban a házasságban van valami probléma.

Az ördög nem alszik, ahogy mondani szokták. Figyelj és láss! Ennyi.

De egy ilyen beszélgetés önmagában véve még nem biztos, hogy megcsaláshoz vezet.

2022. szept. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
10%
Hiába magázódnak ha a férjed próbál hatni rá, szexuálisan, próbálja ingerelni, hogy mennyi sikerrel azt nem tudhatjuk. Nevetségesnek tartottam az ilyen ürgéket húszévesen amikor próbáltak hasonlókat. Lehet, hogy a kiscsaj is röhög magában.
2022. szept. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

6 az hogy még magázódnak nem jelent semmit, párom általában mindenkivel magázódik a nők közül, ha fiatalabbak nála, ebben kicsit régi vágású, attól még érezni érezhet valamit.

és de, szerintem lehetséges, hogy meghitt viszonyban vannak, mert szokott vele itthonról csetelni. a nő nem gyakornok, nem is 20-on éves, hanem átképzés miatt számít pályakezdőnek, de már a 30-as évei végén jár. ő csak nekem lányka, mivel én is a párom korosztálya vagyok.

2022. szept. 2. 13:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!