Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok bedőlni a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok bedőlni a pasik trükkjeinek. Ezek alapján gyanakodhatok?

Figyelt kérdés

Randizgatok egy sráccal, aki maga a megtestesült "álompasi". 7 éve boxol, jól néz ki, vicces, gyengéd, et cetera...

Viszont, kicsit meglepődtem, mikor tudatta velem, hogy szerelmes, mi több! SZERET engem. Nekem ez egy kicsit letaglózó információ volt, ugyanis nem szokásom kifejezni ilyen hamar a dolgokat, amik szerintem még ki sem alakultak.

A srác fent volt egy társkereső oldalon (nem akarok reklámozni, b*doo) de mivel "összejöttünk" letörli magát, mert neki csak én vagyok, höhö. Kíváncsi lettem. Én is felregisztráltam az oldalra, majd a megpróbáltam megkeresni, sikerrel...?! Sikerrel, gondoltam magamban, hiszen ő "letörölte magát" -.-"" Rákattintottam, hogy igen, ő, tetszik nekem, satöbbi. Majd nézem, nem ír vissza, mi több, s minő meglepetés! Eltűnt a profilja... hmm... Írtam neki skype-on, hogy "nem válaszoltál, pedig írtam neked b*doo-n... :/" majd ő: rég letöröltem magam, satöbbi, az nem én voltam, hogy tudna bárki belépni oda? bla-bla-bla... "Elhittemse"

Semmi vallomás, vagy ilyesmi. Nem vagyok balhés fajta, nem rágtam volna le a fejét mint egy házisárkány... Tényleg!

A minap (hétfőn) felmentünk az említett egyénhez, "filmezni", idézem: "csak filmezés, semmi több!" ahhaaaaaa... kicsit többet szeretett volna az úriember, aminek az én női erkölcseim nem engedtek. Sajnos. De a hétvégét nem szeretné nélkülem tölteni, de a család szólítja haza. Érdekes.

Trükközik? Gyanakodjak, vagy csak feltörőben van kiskori elrejtett paranoiám, és érezzem magam teljesen idiótának? Vagy ő néz engem annak? Ááá, segítség, jönnek a hangok!

(az írás ironikus és humorosnak szánt megjegyzéseket tartalmaz, kérem ezeket hagyják figyelmen kívül, koncentráljanak a válaszadásra. Köszönöm)

tippeket várok az életkorra/L


2014. máj. 8. 19:33
 1/9 Költőnő? ***** válasza:

Ezt ennyiből nem lehet megítélni.

Ne legyél paranoid de naiv sem.

Érezd jól magad, de a szemed legyen nyitva.

A hangok pedig jóbarátok , legalábbis nekem mindig azt mondják xd

2014. máj. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 20 körül lehetsz.


A srác meg gáz. Nem szeret téged, csak akar valakihez kötődni.

2014. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mire véljem a társkeresős oldallal kapcsolatos dolgát? Hogy csak azután tűnt el a profilja, hogy én üzenetet küldtem? Váltig, megrendíthetetlenül állította saját "igazát" hogy ő már napokkal ezelőtt törölte magát. Nem bírom ha valaki hazudik, de nem vádolhatom meg egy ilyen piti dologgal :D de azért nőből vagyok, és észreveszek dolgokat :*

#2. nem szeret, de állítja. Régen nem nézett ki ilyen jól, ezt tekinthetjük amolyan ellentétes reakciónak a nőtlen éveire nézve? Hogy vagy egy szép barátnője, és meg akarja tartani?

2014. máj. 8. 20:01
 4/9 Költőnő? ***** válasza:

Mi az nem vádolhatod meg piti dolgokkal?

A hazugság az h lenne az?

2014. máj. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20:01: igen, ezt tekintheted annak. Próbáld meg lekoptatni, lelkileg sérült a srác.
2014. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

The voices are telling me to kill you...

Hangok takarodó, na most hogy csak én maradtam kifejteném a véleményem; nem szimpatikus a pasi, ha úgy hívott át, hogy semmi több akkor ne próbálkozzon ha meg tudja hogy mit akar akkor ne ígérjen olyat amit nem szándékozik betartani, tudom, ilyen szőrszálhasogató hozzáállással örökre csak egyszemélyre kell reggelente kávét főznöm, de nem bíznék benne.

2014. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Társkeresős dolgot elcseszted.

Álnév + hamis képek-et raksz ki a profilodra és máris tudnád a választ.

2014. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kolosszus22 ***** válasza:

Szerintem hagyd, hogy alakuljanak még a dolgok egy kicsit, a te hibád az, hogy tudatosan gyenge pontokat és hátsó szándékot keresel mindenben, túl gyanakvó vagy. Nem baj ha az ember óvatos, de a túlzásba vitele az embernek már a saját "szórakozását" keseríti meg. Tudom, mert én is ilyen típus vagyok, folyamatosan pörög az agyam és minden nem egyértelmű cselekedetnél felvázolom a lehetőségeket.

27F

2014. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Alapvetően nem vagyok gyanakvó típus, nem szoktam beleképzelni dolgokat és mindenhol keresni azt ami nincs :)
2014. máj. 8. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!