Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a probléma? Gyanakodh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Gyanakodhatok impotenciára?

Figyelt kérdés

A barátomat amikor szájjal szeretném kielégíteni nem áll fel neki teljesen..úgy értem hogy amikor kézzel csinálom neki feláll..amíg először el nem megy.Utána már elég lankadt neki..tudom hogy miután elmegy ez természetes,de jóformán ezután már nagyon fel sem áll neki..ezért annyira kellemetlenül érzem magamat..azért nem áll fel neki,mert nem kíván?:(

Vagy gondok lehetnek a merevedésével? Egyszerűen nem értem miért van ez és bánt belül a dolog,hogy velem van a baj esetleg..?

Ha szájjal csinálom ,akkor kezd felállni mikor már elmegy..vagyis kb. 10 másodperc..:(

Tegnap szájjal csináltam neki,és annyira szeretném én is,meg azt is hogy jó legyen neki de így nem tudok neki örömöt okozni..:(

Az elsőnél még állt neki valamennyire,aztán a másodiknál már ernyedt volt eléggé..a harmadiknál még jobban,negyedjére pedig már inkább abba is hagytam..:( örömöt szerettem volna neki okozni,holott ő ezt viszonozni sem szokta,de érzem hogy szeret nagyon..

Nem az a gondom,hogy nem kőkemény neki..hanem az hogy még csak kemény sem..:(



2012. jún. 25. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Ha szájjal csinálom ,akkor kezd felállni mikor már elmegy..vagyis kb. 10 másodperc..:( "


Ez nem impotencia, pont az a baj, hogy gyorstüzelő a barátod.

2012. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem mondanám annak,mert kb 10 másodperc míg feláll neki rendesen..ez pedig akkor van mikor már nagyon közel jár ahhoz,hogy elmenjen.Egyébként bírja 1-2 percig is.
2012. jún. 25. 13:46
 3/13 anonim ***** válasza:

"Az elsőnél még állt neki valamennyire,aztán a másodiknál már ernyedt volt eléggé..a harmadiknál még jobban,negyedjére pedig már inkább abba is hagytam..:( örömöt szerettem volna neki okozni,holott ő ezt viszonozni sem szokta,de érzem hogy szeret nagyon.. "


Én már abba is belefáradtam, hogy olvastam... négyszer? Mit gondolsz, elemes játék az a pasi, hogy felhúzod akárhányszor csak akarod, és jár?

Inkább az elsőt kellene minél tovább húzni, közös gyakorlással.


24/N

2012. jún. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az 1-2 perc még bőven a gyorstüzelő kategória. 15 perc alatt szerintem mindenképp.
2012. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
1-2 perc? És szerinted addig kellene tartania a dolognak? :) Hidd el nekem, hogy az 1-2 perc még mindig a gyorstüzelő kategória. Azt nem írod, hogy volt-e már hüvelyi szex is, de ha volt, akkor írd már le az meddig tartott nála.
2012. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bocsánat,de olyan kellemetlen..:S

Ezzel próbálnám hogy is mondjam..hogy neki jobb legyen és élvezze..nem tudtam,hogy baj ha kielégítem bizonyos időközönként háromszor is..nem várom el tőle,tudom hogy nem elemes játék..de akkor meg mit tegyek?

Nem volt még szex,de ha fel sem áll neki,akkor nem is hiszem hogy sikerülne..:S

2012. jún. 25. 13:54
 7/13 A kérdező kommentje:
És miért nem áll fel neki rendesen,nem kíván?:(
2012. jún. 25. 14:02
 8/13 anonim ***** válasza:
Te tréfálsz. Minek szenvedsz egy ilyen puhapötsű gypercessel? Látszik, hogy nagyon tapasztalatlan vagy még, hagyd a pitsába, szerezz magadnak "normális" férfit.
2012. jún. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért nem áll fel neki, mert háromszor már elment.
2012. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező: nekem az első elélvezés után is kell jó pár perc, hogy újra harcképes legyek, igaz az elsőt elég sokáig bírom, de ez meg csak gyakorlás kérdése. A férfi teste úgy működik, hogy a menetek között egyre nagyobb szünetek kellenek.
2012. jún. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!