Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki van még ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még ebben a helyzetben mint én? KlikK

Figyelt kérdés
A (volt) baratom,állandoan regisztrált társkereso oldalakra,szexkapcsolatra stb,bexélt állandoan csajokkal a hátam mögött,1x megcsalt és még sorolhatnám.Másfél évig voltunk 1utt.És én magamat okolom,hogy nem voltam neki elég jó,szép s ezért csinált ezeket.Most szinte depresszioba kezdek esni,és félek mutatkozni is az utcán,ugyebár ha valaki szep meg jo akkor nem tesz islyesmit nem?Annyira ki vagyok borulva,ki van még ilyen helyzetben?Ti hogy ,,gyogyultatok,, ki belöle?
2010. szept. 25. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

A "volt" barátodat sokkal régebben ott kellett volna már hagynod.


Néha rosszul választunk partnert magunknak ezt sajnos te is kifogtad egyszer.

2010. szept. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Magadat nehogy okold e miadt... mindenki kifog ilyen szemét alakokat 1x, neked is sikerült... és igen előbb elkellett volna hagynod.
2010. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirási hibák miatt,de ki vagyok készülve.
2010. szept. 25. 10:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Arra gondolj, hogy az általunk tökéletesnek tartott modelleket, szépségeket is megcsalják-ha akarják-, ennek semmi köze a szépséghez.

Egy jellemes pali nem csalja meg a nőjét/feleségét. Ha úgy érzi a kapcsolat már nem megfelelő neki, és nem tud/nem akar tenni érte, akkor becsületesen a párja elé áll, és megmondja neki. Ezek után meg úgy csajozhat, ahogy jólesik neki.

Egy ilyen fickó miatt nehogy már komplexusos legyél.

Szép vagy és fiatal, keress olyat, aki megbecsül.

2010. szept. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt ilyen pasim,együtt éltünk 4 évig ő is megcsalt és még azt is mondogata nekem hogy milyen ronda és kövér vagyok,teljesen tönkre mentem lelkileg padlon voltam,de haza költöztem,lefogytam,elkeztem ismerkedni,igaz hogy azóta eltelt 6 év és aki most a párom teljesen más,neki én vagyok a legszebb nő a világon,nincs olyan amit ne tenne meg csak azért hogy engem boldognak láson,ez az én történetem.Kivánom hogy te is ilyen férfit találj ne keseredj el ő nem érdemel meg téged!! sok sikert kivánok!


28/N

2010. szept. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ő egy f*sz volt, aki hamar ki fog égni, és majd 10-20 év múlva jön rá, hogy kéne neki egy normális, szerető nő, de nincs. Eközben te találsz egy másik srácot, aki tényleg megérdemel téged, és szeret és MEGBECSÜL. Semmiképpen se okold magadat, itt ő hibázott. Csakis ő. A külsőnkről nem tehetünk, viszont a kisugárzáson javíthatunk, ha depresszióba esel és rondának tartod magad, akkor pont ezt sugárzod ki a másik felé, és ez nem jó. Lassacskán kigyógyulsz, ebben biztos vagyok. Szerintem járj el a barátnőkkel szórakozni, kicsit lazulj el, és inkább arra gondolj, hogy szép vagy, és igenis vannak értékeid. Ha valami problémád van az alakoddal, akkor sportolj és egészségesen táplálkozz , NE fogyókúrázz, az csak még rosszabbat tesz. Próbálj ki új dolgokat, táncot, sportot, zenét, művészetet, vagy bármit, járj új helyekre, szerezz tapasztalatokat. Így egyre több gondolatod lesz, több mindent megismersz, tehát az értékrended is magasabb szintre kerül.:) És nem utolsó sorban jó figyelemelterelő is. Hidd el, egy idő után biztos rendbe jössz, és ha rend van belül, akkor a külvilág felé is a szépséget, és az értelmet sugárzod, ami nagyon jó:)A kisugárzástól függ minden. Lehet, hogy a szemnek láthatatlan, de az ember érzi:)

Sok sikert!

2010. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek h nezek ki?Aki akar kepet,az irjon privit.
2010. szept. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!