Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tu d valaki úgy összejönn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tu d valaki úgy összejönni valakivel, hogy tudja, az illető mást szeret?

Figyelt kérdés

Ha nekem ilyet mondana egy srác, hogy még szerelmes az exébe, vagy viszonzatlan szeree van, vagy akármi, otthagynám. De több ember is van (főleg férfiak), akiket ez nem érdekel és így is összejönnek vele. Ismerősi körben három ilyen volt és itt is olvastam néha.


Mégis mit gondolnak? Nem érzik rosszul magukat, hogy az elején csak pótlékok, aztán vagy beleszeret, vagy nem, de egy jó ideig mindenképp másra fog gondolni a párjuk? Nekem megalázó lenne.


2022. szept. 5. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Érdek miatt (távol álljon tőlem ez,hogy bármikor is ilyet tegyek,mert engem is zavarna)
2022. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Önbecsülés hiánya
2022. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vagy sok esetben ezt a férfi magasról lesz**arja mert szex legalább van.


Aztán sokan vannak akiknek csak mutogatóba kell a nő.

2022. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt h majd ha kapcsolatba lesznek elfelejti hamar az exet és megszereti őt.

Gondolom valami ilyesmi.

2022. szept. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!